Klub Boksera w Polsce
Wyniki wystawy

 

Światowa Wystawa Psów - Poznań, 11.11.2006
 
Sędzia: Anna Bogucka (PL) - psy, Iwona Magdziarska (PL) - suki, BOB
   
Zwycięzca Rasy - BOB Brait's FLASH OF THE NIGHT
CACIB - pies, Zw. Świata THOR de Borelcan
CACIB - suka, Zw. Świata Brait's FLASH OF THE NIGHT
res.CACIB - pies DAKOTA
res.CACIB - suka KALI del Roxius
Zw.Mł. - pies CLORO dell Colle dell'Infinito
Zw.Mł. - suka UKELELE dell Colle dell'Infinito
Naj.Junior w Rasie UKELELE dell Colle dell'Infinito
Naj.Szczenię - pies, Naj.Szczenię w Rasie Soland Boks ELISEY
Naj.Szczenię - suka PIOTRUSIA Głogosia
Naj. Weteran DIUK Meritum
 

Bokser pręgowany

Psy
Klasa szczeniąt
1., w.o. - ASTUR von der Martinshohe (Rudy dell Alfiere-Carisma von der Wolfskirch)

2., w.o. - BORN TO MAKE YOU HAPPY Maumbua (Odwet Exkalibur-Dolce Vita Pampero)

3., w.o. - Vanboks DANCE OF RAIN (Future von German Dream-Vanboks Touch of the Night)

 

Klasa młodzieży
1., dosk. - UMBERTO dei Roeri (Norton dei Roeri-Wally dei Roeri)

2., dosk. - CORLEONE di Soragna (Boreas di Casa Diocletiano-Soragna di Soragna)

3., dosk. - ESAU Fan Optica State (Dakota-Cyra Fan Optica State)


4., dosk. - GERONIMO dei Principi di Piemonte (Edoardo della Roca Costanza-Emily dei Principi di Piemonte)


dosk. - DA VINCI de Aaron del Tajo (Erod ein Aufsteigender-Atena de Aaron del Tajo)


dosk. - ROCCO-BAROCCO von Fausto (Valentino Schucky-Oriental von Fausto)
 

Klasa pośrednia

1., dosk. - SERGUARD San Vita (Pavarotti Nostrum-Forever San Vi)


2., dosk. - Odinville DEF LEPPARD (Mi'Shellid Geralt-Rufigy San Vita)


3., dosk. - Jedna Na Milion ENZO (Valentino Optima Grata-Bella Donna Josza)
4., dosk. -
Akvilon GUDVIN ARCMI (Idalgo del Tiglio D'Oro-Akvilon Smeron)


COCO BILL dele Tre Fontane (Gol di Boxerita-Lori del Colle dell 'Infinito) – absent


Klasa otwarta
1., dosk. -
G. Box GEORGIO (Mi-Vi-Si Hector-G. Box Bonnie)
2., dosk. -
QUE-BELLO vom Okeler Forst (Ikarus-La-Belle vom Okeler Forst)

3., dosk. - AZIM Lider (Odwet Exkalibur-Nuka Lider)

4., dosk. - SAULES STARS no Akacisa (Omar dei Centurioni-Romaska no Akacisa)


dosk. - CAMARO Infinity (Mossad Vigor Gemini-Bira Agnatus)
dosk. - FERDYNAND z Robertowej Chatki (Cosmo von Marienfeld-Pola z Leśniczówki Jana)
dosk. - GOLDEN SHOWER iz Idili Kontrastov (Sukces Lider-Lady Intriga)
dosk. - MOBIL Parabellum (Kosmos Klan Kamironu-Olimpia Exkalibur)
bd. -   BERYL Korsyka (Solo Loder-Ważka Pauza)
BOREAS di Casa Diocletiano (Thomas degli Scrovegni-Nepal degli Scrovegni) - absent

 

Klasa użytkowa
1., dosk. - JACINTO d'Jandilla (Dismo di Soragna-Duna d'Jandilla)
2., dosk. - VLADI dei Roeri (Magnum di Massummatico-Mirka dei Roeri)
3., dosk. - IMBIR Benignus (Odwet Exkalibur-Vanilla Nostrum)
4., dosk. - DA VINCI Moravia Box (Benito del Colle dell'Infinito-Urtica Moravia Box)

 

dosk. - JASPER von Ehra (Dragon v. Grossen Ritter-Paula v. Altenburg)
dosk. - Vanbox TORNADO (In-Petto v. German Dream-Vanbox Latoya)

BRUCE-LEE von den Chatos (Queros dei Cavalieri del Monferrato-Oriella vom Elsavatal) - absent
ORGON von Fausto (In-Petto v. German Dream-In-Saida von Fausto) - absent
 

Klasa championów
1., dosk. - ENEA del Roxius (Elvis dei Colli Asolani-Alfa Boxer dell 'Euro)


2., dosk. - KORUND z Krainy Szczęścia (Omar dei Centurioni-Beharim Viva Lun)
3., dosk. - RAMAZOTTI San Vita (In-Petto v. German Dream-Odinvill Valkyrie)

4., dosk. - Della Monte Klio YADRAN (Idalgo del Tiglio D'Oro-Braits Paris Passionaria)

 

BOSTON (Donatello de Los Azores-Anna del Rebejon) - absent

Liberum Avis LUCH VETA (Liberum Avis Zenit-Liberum Avis Grafika) - absent
TENZING des Courtillieres (Perico du Val d'Europe-Pretty Woman des Courtillieres) -  absent
IN-PETTO von German Dream (Dylan dei Centurioni-Atlanta von German Dream) - absent
 

Klasa weteranów
FURIE van Boranka (Cassidy van Wooden House-Queenie van Boranka) - absent
 

Bokser pręgowany

Suki
Klasa szczeniąt
1., w.o., Naj. Szczenię Suka - PIOTRUSIA Głogosia (FCI) (Grappa Głogosia-Virginia Optima Grata)

 

ALLEGRA von der Martinshohe (Rudy dell Alfiere-Carisma von der Wolfskirch) - absent

Klasa młodzieży


1., dosk. - EX OF SPACE Ket Box (Balu v. Hause Romeo-Blaze of Glory Kett Box)


2., dosk. - FAITH di Noi Vincere (Garibaldi Nostrum-Golden Eyes di Noi Vincere)


3., dosk. -
ZENOBIA di Soragna (Bono di Soragna-Victoria delle Acque Salate)

4., dosk. - RANIA-LAPAZ von Fausto (Valentino Schucky-Oriental von Fausto)

 
dosk. - ANASTASIA Suum Cuique (Ypsilon della Cadormare-Kaia Nomero Uno)
dosk. - ANAVA MARIHUANA Box-Star (Omar dei Centurioni-Champagne Box-Star)


dosk. - Borok'ko ASPERI KONTRAL'TO (Umbro des Puig Major Nordics-Borok'ko Bystree Vetra)


dosk. - BOO Indiansky Brloh (Odin Indiansky Brloh-Ratsel Indiansky Brloh)


dosk. - EYE'S Fan Opica State (Dakota-Cyra Fan Opica State)
dosk. - GIULIA di Casa dei Colli (Ego de Joanxichcan-Atena del Colle dell'Infinito)
dosk. - JASMIN Josza (Poseidon di Noi Vincere-Noted Natasha Yakuza)

bd. - CARMEN Inwazja Mocy (Gaston z Krainy Szczęścia-Klementynka Agalia)
bd. -
ENJOY ME no Akacisa (Pavarotti Nostrum-Fifiga Varde no Akacisa)

ABRA-KADABRA od Koroma (Kosmos Klan Kamironu-Zenobia Ewnement) - absent

ANGGOON du Parfum des Lavandes (Scott du Parfum des Lavandes-Ouganda du Parfum des Lavandes) - absent
Vanbox VITTORY (Perico du Val D'Europe-Vanbox Latoya) - absent
 

Klasa pośrednia
1., dosk., CWC - ZORZA Exkalibur (Odwet Exkalibur-Ofra Lider)


2., dosk. - De Covalana ERIKA (Dismo di Soragna-Ara de la Virreyna)


3., bd. - SAMBA della Talpa (Mayk-Lollo dlla Talpa)


4., bd. - TARTINKA BLUES Głogosia (Grappa Głogosia-Virginia Optima Grata)

bd. - BORA BORA Elendir (Grappa Głogosia-Alshtadt Bokserberg Jasmine)
bd. - Leopolis Karaim KAWA (Avanti Nostrum-Bo-Bo Karaim)
bd. - KISMETS IMPULS of Dominic Land (Idalgo del Tiglio D'Oro-Dolchy Gabana Dominik of Red Berry)

PUMA Klan Kamironu (Avanti Nostrum-Enigma Nostris Canis) - absent
 

Klasa otwarta
1., dosk., CWC, res.CACIB - KALI del Roxius (Denver dei Roeri-Rebecca du Val d'Europe)


2., dosk. - FEDORA dei Roeri (Yugo della Cadormare-Ucha dei Roeri)


3., dosk. - SORAYA z Metaboxu (Paganini Nostrum-Dafne Indiansky Brloh)
4., dosk. - TORTILLA SWEET Głogosia (Grappa Głogosia-Virginia Optima Grata)

dosk. - DARIA di Soragna (Bono di Soragna-Victoria della Acque Salate)

dosk. - OPHRA von Fausto (In-Petto v. German Dream-In-Saida v. Fausto)

bd. - AMBRA Vigor Gemini (Omar dei Centurioni-Ritta H. Vigor Gemini)

bd. - BRAWURA z Trybulca (Kosmos Klan Kamironu-Renoma Exkalibur)

bd. - KAIA Numero Uno (Kenzo des Puig Major Nordic-Toscana Tosca)


Sat'Elit BARSELONA (Giulio-Della Monte Klio) - absent
 

Klasa użytkowa
1., dosk., CWC - ATENA del Colle dell'Infinito (Lotto del Colle dell'Infinito-Nedea dell' Antico Squero)
2., dosk. - PRINCESS Parabellum (Caruso di Soragna-Korsyka Exkalibur)
3., dosk. - CARISMA von der Wolfskirch (Calogola del Colle dell'Infinito-Quenny del Colle dell'Infinito)
4., bd. - TUNIA z Pisarskiej Wsi (Paganini Nostrum-Nadine Tofibox)


MY-TEE von Fausto (In-Petto v. German Dream-Gwen von Fausto) - absent

 

Klasa championów
1., dosk. - ORIENTAL von Fausto (In-Petto v. German Gream-In-Saida v. Fausto)


2., dosk. - ULA dei Centurioni (Dylan dei Centurioni-Helena)
3., dosk. - RATITA de Las Arillas (Severio di Soragna-Gitana de Las Arillas)


4., dosk. - UMA Castillo Silvestre (Ramazotti SanVita-Fortuna SanVi)

 
dosk. - Leopolis Karaim KARTAKHENA (Avanti Nostrum-Bo-Bo Leopolis Karaim)
dosk. - MONIKA Kapitanskaya Doch (Borok'ko Kapitan Boreali-Benvenju Ottavia Legero)
dosk. - Rognerud's QUINZIC (Rognerud's Marchello-Cavajes Felicia)

BLAZE OF GLORY Kett Box (Davic del Colle dell'Infinito-Oxana Moravia Box) - absent
UCAYALI du Parfum des Lavendes (Tai-Wan de Parfum des Lavendes-T'Chiara de Sullieu) - absent


Bokser żółty

Psy
Klasa szczeniąt
1., w.o., Naj. Szczenię w Rasie -
Soland Boks ELISEY (Samuel della Cadormare-Soland Boks Asteri)


2., w.o. - BRISCO de Los Omeyas (Neo de los Omeyas-Tula de los Omeyas)


3., w.o. - ORVIETO vom Vagabunden (Paco vom Bockreiter-Ophra von Fausto)

Klasa młodzieży
1., dosk., Mł. Zw. Świata -
CLORO dell Colle dell 'Infinito (Ego de Joanxichcan-Dolcinea del Colle dell 'Infinito)


2., dosk. - GEO Boxer del Euro (Ebano Boxer del Euro-Allure Boxer del Euro)
3., dosk. -
AVATAR Barbastellus (Pavarotti Nostrum-Kometa Klan Kamironu)
4., dosk. -
CRONOS de la Suertina (Baruk Boxer del Euro-Jimena de Fralocasti)


dosk. - ATHOS Suum Cuique (Ypsilon della Cadormare-Kaia Numero Uno YU)

dosk. - BEST Lech-Box (Avanti Nostrum-Arika Lech-Box)

dosk. - Jedna na Milion FAREL (Valentino Optima Grata-Jedna na Milion Alliyah)


dosk. - IGNACY Ewenement (Yeke von Sapho's Hoeve-JA PANTERA Meritum)
dosk. - IMPAVIDO dei 4 Calzini (Achille-Delle Stregonie Jocas)
dosk. - JAY JAY v.d.Flachswiese (Future von German Dream-Evi v.d.Flachswiese)
dosk. - PHINN von Lahdener Holtort (Balu vom Haus Romeo-Kleo von Lahdener Holtort)


dosk. - Almadinaks TERTSET (Urkabustais Aratz-Almadinaks Tekkila)

ALFIO di Soragna (Zagal de las Arillas-Consuelo delle Spighe Dorate) - absent

FRODO the Fifth Element (Aragorn the Fifth Element-Ziska del Trinidal) - absent

Liberum Avis PENTAGON (Liberum Avis Zenit-Brait's Playa) - absent

Klasa pośrednia
1., dosk., CWC -
NEO de los Omeyas (Ferrari de las Arillas-Naomi de Royal Avalon)


2., dosk. -
IGRIVIY PIKKOLO Minodora (Quard della Rocca dei Papi-Viva della Rocca dei Papi)
3., dosk. -
SHARAN San Vita (Pavarotti Nostrum-Forever San Vita)
4., dosk. -
BICEPS Lider (Tokay Lider-Soraya Lider)


GRIM Mir-Fis (Zocker vom Elisabeth Brunner-Ireen vom Elsavatal) - absent
MEGAN v.d.Burg Singidunum (Yugo della Cadormare-Fila von Zogobox) - absent
SAN DIEGO vom German Dream (Yugo della Cadormare-La Ola vom German Dream) - absent
 

Klasa otwarta
1., dosk., CWC, CACIB, Zw. Świata - THOR de Borelcan (Saverio di Soragna-Laura de los Moritos)


2., dosk. - ACHILLE (Zeffiro delle Cadormare-Catherina Zeta Jones)

3., dosk. - SAMUEL della Cadormare (Yugo della Cadormare-Annabel)
4., dosk. - SALVADOR de Versal (Paganini Nostrum-Fiesta San Vita)
 

dosk. - ALF Janzen (Ugolino v.Hazenberg-Mimi Janzen)
dosk. - Cocoon's HALIFAX DAX (Avanti Nostrum-Cocoon's Chains of Love)
bd. - JAŚ Kierskie Ustronie (Omar dej Centurioni-Claudia Optima Grata)
VALENTINO Optima Grata (Xipheos v.Mississippi-Luisa Optima Grata) - absent
XANDRO di Noi Vincere (Balu vom Hause Romeo-Golden Eyes di Noi Vincere) - absent


Klasa użytkowa

1., dosk., CWC, res.CACIB –
DAKOTA (Kabir dei Centurioni-Indira dell'Antico Squero)


2., dosk. - HARD del Roxius (Fangio dei Monti del Sole-Aloe Boxer del Euro)
3., dosk. -
XOLO AMIGO van Rusticana (Amigo von Rusticana-No No von Rusticana)
4., dosk. -
STING du val Emy (Mareus dei Principi di Piemonte-Paola du val Emy)

 

REMINGTON v.Eurozone (Wings Hanno-Koloni Chiara) - absent
VIETNAM du Parfum des Lavandes (Posseidon di Noi Vincere-Uppsala Parfum des Lavandes) - absent

Klasa championów
1., dosk., CWC - Boxer del Euro EBANO (Pierce de la Tour Couronnee-Gelsa de Itoiz)


2., dosk. - POSSEIDON di Noi Vincere (Balu v.Hause Romeo-Golden Eyes di Noi Vincere)
3., dosk. - FERRARI de Las Arillas (Saverio di Soragna-Gitana de las Arillas)
4., dosk. - Woodstock v.Alkaios (Kratos v.Alkaios-Mitilini v.Alkaios)

 

dosk. - AMADEUSZ von Schrek (Paganini Nostrum-Cisa Sad Nocnych Gwiazd)
dosk. - ARAGORN the Fifth Element (Navar del Tajo-Mikayla van Wordanis)
dosk. - ETHAN della Terra Selvaggia (Imper del Colle del'Infinito-Ursel della Terra Selvaggia
dosk. - LUDWIK Ewenement (Ugolino v.Hazenberg-Tola Ewenement)
dosk. - ORLANDO Spółka z Krzywego Koła (Paganini Nostrum-Saga Carcharodon)


dosk. - TIMUR Armida (Casanova Optima Grata-Chyrone Regata Edda)


VITTORIO Tan-Set from Boxersland (Ugolino v.Hazenberg-Bonni San Zorro) - absent

Klasa weteranów
1., dosk., Naj. Weteran - DIUK Meritum (Rembrandt Nostrum-Chimera Ir-Fer)

Bokser żółty

Suki
Klasa szczeniąt
1., w.o. -
Jedna na Milion GOLDIE (Walentino Optima Grata-Bella Donna Josza)


2., w.o. - GOLDEN GIRL from Bassarab (Garibaldi Nostrum-Belissima San Vita)


3., w.o. - DANIELA von Schrek (Shakespeare Nostrum-Cisa Sad Nocnych Gwiazd)

 

JASMIN de los Omeyas (Neo de los Omeyas-Ziria de Rincomar) - absent
BAIKHAL do Samouco (Santo du Parfum des Lavendes-Tess de Sullieu) – absent


Klasa młodzieży
1., dosk., Mł. Zw. Świata - UKELELE del Colle dell'Infinito (Ago del Colle dell'Infinito-Romea del Colle del'Infinito)
2., dosk. -
Jedna na Milion FAMA (Valentino Optima Grata-Jedna na Milion Alliyah)
3., dosk. -
DARE TO SAY NO Val Napmary's (Walentino Optima Grata-Nape no Madaram)


dosk. - ARABELLA Barbastellus (Pavarotti Nostrum-Kometa Klan Kamironu)
dosk. - Almadinaks CHERUTA (Vanbox El Nino-Almadinaks Fiona)
dosk. - FEDRA della Braidola (Urvic des Georges d'Heric-Giada dell Colle del'Infinito)
dosk. - Jedna na milion FLEUR (Valentino Optima Grata-Jedna na Milion Alliyah)
dosk. - Alstadt Boxerberg KARLINA (Casanova Optima Grata-Alstadt Boxerberg Jemchuzine)
dosk. - MHADI MESUA Spólka z Krzywego Koła (Amadeusz von Schrek-Saga Carcharodon)

bd. - Red Painvud's AMANDA LIR (Barok'ko Kenzo-Hazelpik Box Hanna's Fairy-Tale Angelika)
bd. - Sentvik VERONA (Uglich-Victoria iz Kuntsevskogo Dvorika)
 

Klasa pośrednia
1., dosk., CWC, CACIB, BOB, Zw. Świata -
Brait's FLASH OF THE NIGHT (ROLEX da Puerto Marina-DANIELLA d’Jandilla)


2., dosk. - ZHAR PTITSA iz Tsarstva Zolotogo Orla (Quinto della Cadormare-Rus Rumani Infanta)
3., dosk. - XIPITUCA von Bisput (Ebano Bokser del Euro-D'Olxa Carolina)

4., bd. - CARIN Pecinska Ruze (Ugolino v.Hazenberg-Casia Fender Edda)


bd. - MARIA ANTUANETTA PRIMA Zimerbude (Alshtadt Boekserberg Zhoze Klode-Yastin Anastazi)
 

Klasa otwarta
1., dosk., CWC -
DIOR Boxer del Euro (Pierce de la Tour Couronnee-Allure dell Euro)
2., dosk. -
Jedna na Milion DELFINA (T'mann Optima Grata-Jedna na Milion Alliyah)


3., dosk. - ANDROMEDA (Rolex du Puerto Marina-Dafne della Rocca Papi)

4., dosk. - IDYLLE Jisuko (Perico du Val d'Europe-Bijou Jisuko)

 

dosk. - DAPHNE Optima Grata (Yeke von Sapho's Hoeve-Jasmin Optima Grata)

dosk. - Jedna na Milion DONATA (T'mann Optima Grata-Jedna na Milion Alliyah)


dosk. - Cocoon's GIMME GIMME GIMME (Balu von Hause Romeo-Cocoon's Coco Chanel)
dosk. - HENY ze Zlayusky (Grando Optima Grata-Ailin Rexob Gold)
dosk. - JA PANTERA Meritum (Ugolina v.Hazenberg-Faworytka Meritum)
dosk. - JULIA Jisuko (Yugo della Cadormare-Dunja Jisuko)
dosk. - MARGOT (Napoleone di Conte Marzo-Anastasia)

dosk. - ZULA Lider (Szabo du Val d'Europe-Xinia von Sapho's Hoeve)
FILIPPA Moravia Box (Dagton-Querry Sue Moravia Box) - absent

Liter Bomond HOT FANTASY (Nico v.Santana-Liter Bomond Velikolepnaja) - absent
PETRONELLA di Genus Eris (Geremia di Genus Eris-Debby) - absent
SILVA (Paganini Nostrum-Fiesta) - absent
 

Klasa użytkowa

1., dosk., CWC - XELLE AMIGO von Rusticana (Amigo van Rusticana-No No van Rusticana)


2., dosk. - NORA di Soragna (Dakota-Lisa de Montegesso)


3., dosk. - San Vita BELISSIMA (Apollo von D'High-Quick-Valkyrie)

 

KOMMA z Krainy Szczęścia (Omar dei Centurioni-Beharim Viva Luna) - absent

Klasa championów
1., dosk., CWC -
Jedna na Milion ALLIYAH (Casanova Optima Grata-Bella Donna Josza)
2., dosk. -
KOSMO von Ruisticana (Amigo von Rusticana-Bella Incha von Rusticana)
3., dosk. -
UTOPIA con Tilia (Sherpa des Jardins de Passiflore-Babette del Cuore Grande)


4., dosk. - CATIA Memorandum (Tokay Lider-Prisca Tofibox)


dosk. - ANASTASIA von Reizvoll (Quinto della Cadormare-Siegerin Tan-Set from Boxersland)


dosk. - BARONESSA BACCARDI iz Idilii Kontrastow (Sukces Lider-Yakuza Frosh)
dosk. - NAPE no Madaram (Zirco del Trinitad-Zubite no Madaram)


SOL de las Arillas (Ferrari de las Arillas-Carmin de las Arillas) - absent
ZOE von Ellinghaus (Zeffiro della Cadormare-Rochas von Ellinghaus)- absent

 

zdjęcia: Aleksandra Habior, Ewa Wośkowiak

źródło:  Klub Boksera w Polscehttp://www.forum.boksery.pl/