Klub Boksera w Polsce
   
 
Klubowa Wystawa Bokserów - Legionowo, 10.09.2006

Obsada sędziowska / Judges:
  Marek Lewandowski (PL)
- klasa: baby, szczeniąt, weteranów, honorowa (psy i suki z tytułem Championa)

Igor Mioč (CR)
- suki / Bitches

Danilo Giorgio (I)
- psy / Dogs, BOB
 
Wyniki:
Zwycięstwo Rasy GARIBALDI Nostrum FCI
Najlepszy Pies GARIBALDI Nostrum FCI
Najlepsza Suka ALLIYAH Jedna na Milion
Zwycięstwo Klubu, Najlepszy Pies Pręgowany GARIBALDI Nostrum FCI
Zwycięstwo Klubu, Najlepsza Suka Pręgowana DEMONIA Inferno
Zwycięstwo Klubu, Najlepszy Pies Żółty POSSEIDON di Noi Vincere
Zwycięstwo Klubu, Najlepsza Suka Żółta ALLIYAH Jedna na Milion
   
Najlepszy Junior FAMA Jedna na Milion
Młodzieżowe Zwycięstwo Klubu - Pies Pręgowany FUNKY Steptown
Młodzieżowe Zwycięstwo Klubu - Suka Pręgowana ANAVA MARIHUANA Box-Star
Młodzieżowe Zwycięstwo Klubu - Pies Żółty BELMONDO Asmodar
Młodzieżowe Zwycięstwo Klubu - Suka Żółta FAMA Jedna na Milion
Najlepsze Baby, Najlepsze Szczenię DANIELLA von Schreck
   
Najlepszy Pies Użytkowy GARIBALDI Nostrum FCI
Najlepsza Suka Użytkowa OH LA LA Nostrum
Najlepszy Weteran LASTI Anastazi
   
Najlepsza Grupa Hodowlana Jedna na Milion
Najlepsza Para Hodowlana BORN TO WIN Jedna na Milion i DONATA Jedna na Milion
Najlepszy Reproduktor OMAR dei Centurioni
 
Zwycięzcy Klubu 2006
 



Zwycięzca Klubu, Najlepszy Pies Pręgowany, Najlepszy Pies,

BEST IN SHOW
GARIBALDI Nostrum

wł. Sylwia i Wiesław Orszulak



Zwycięzca Klubu, Najlepsza Suka Żółta, Najlepsza Suka
Jedna Na Milion ALLIYAH
wł. Adam Zawistowski

   



Zwycięzca Klubu, Najlepszy pies żółty
POSSEIDON  di Noi Vincere
wł. Toon i Sancuray Bongers



Zwycięzca Klubu, Najlepsza Suka Pręgowana
DEMONIA Inferno
wł. Agnieszka Kwoczak

   



Młodzieżowy Zwycięzca Klubu - pies żółty
BELMONDO Asmodar
wł. Ewa Galińska



Młodzieżowy Zwycięzca Klubu - suka żółta, Najlepszy Junior
Jedna Na Milion FAMA
wł. Adam Zawistowski

   



Młodzieżowy Zwycięzca Klubu - pies pręgowany
FUNKY Steptown

wł. Toon i Sancuray Bongers



Młodzieżowy Zwycięzca Klubu - suka pręgowana
ANAVA MARIHUANA Box Star
wł. Małgorzata i Jessica Brzezinski

   

Bokser Pręgowany
Psy

Klasa baby
1 O. - Bravissimo Ferrari Box (Garibaldi Nostrum-Zoretta Optima Grata)
2 O.- Boogie Wrogie FerraRI Box (Garibaldi Nostrum-Zoretta Optima Grata)


Klasa  młodych psów

1 dosk. Mł.Zw.Kl. - Funky Steptown (Hucklebarry v.Igneshof-Metalica Steptown)
2 dosk. - Jazzman von Venusberg (Warrior dei Centurioni-Grazia von der Akazienbrucke)
3 dosk. - Serguard San Vita (Pavarotti Nostrum-Forever Sanvi)
4 dosk. - Cayetano von Schreck (Nilo de las Arillas- Cisa Sad Nosnych Gwiazd)


Klasa otwarta
1 dosk., CWC - Shakespeare Nostrum (Class de Aikhal-Femme Fatale Nostrum)
2 dosk. - Calgary SanVita-Aguilerra Amber Genetrix)
3 dosk. - Azim Lider (Odwet Exkalibur-Nuka Lider)
4 dosk. - Zulus Koniec Kłopotów (Art Punkt Widzenia-Viagra Koniec Kłopotów)
dosk. - Jedna na Milion Enzo (Valentino Optima Grata-Bella Donna Josza)

dosk. - Jedna na Milion Born to be a Star (Casanowa Optima Grata-Bella Donna Josza)
dosk. - Carlito Memorandum (Tokay Lider-Prisca Tofibox)

dosk. - Massive Benignus (Imbir Benignus-Francoise Benignus)

dosk. - Mobil Parabellum (Kosmos Klan Kamironu-Olimpia Exkalibur)

nieobecny - Cobalt Stalbox (Ramazotti SanVita-Aguilerra Amber Genetrix)

Klasa użytkowa

1 dosk, CWC, NPwR, Naj. Użytek, BOB - Garibldi Nostrum (Apollo von D’High Quick-Fin de Siecle Nostrum)
2 dosk. - Imbir Benignus (Odwet Exkalibur-Vanila Nostrum)

dosk. -Ramazzotti SanVita (In Petto von German Dream-Odinvill Valkirie)

nieobecny - Chagall von Ellinghaus


Klasa championów
1 dosk., CWC - Korund z Krainy Szczęścia (Omar dei Centurioni- Beharim Viva Luna)
2 dosk. - Omar dei Centurioni (Manfred dei Centurioni-Xenta dei Centurioni)
nieobecny - Grappa Głogosia (Norton dei Roeri-Karina von Felix)


Klasa honorowa
dosk. - Calvados Box-Star (In Petto von German Dream-Voila Box Star)


Suki
Klasa baby
1 W.O. - Vonadel Crystal Water (Omar dei Centurioni-Samba-Santana Coś Wielkiego)
nieobecna - Piotrusia Głogosia (Grappa Głogosia-Virginia optima Grata)


Klasa młodzieży
1 dosk. - Faith di Noi Vincere (Garibaldi Nostrum- Gulden Lues di Noi Vincere)


Klasa młodych suk
1 dosk., Mł.Zw.Kl. - Anava Marihuana Box-Star (Omar dei Centurioni-Champagne Box-Star)
2 dosk. - Julka Ewenement (Ugolino vd Hazenberg-Tola Ewenement)

3 bdb. - Tigra Głogosia (Grappa Głogosia-Virginia optima Grata)
nieobecna - Tortilla Sweet Głogosia (Grappa Głogosia-Virginia optima Grata)


Klasa otwarta
1 dosk., CWC - Zorza Exkalibur (Odwet Exkalibur- Ofra Lider)
2 dosk. - Margot Benignus (Imbir Benignus-Francoise Benignus)
3 dosk. - Nirwana Benignus (Brahms von Saphos Hoeve-Ipomea Benignus)
4 dosk. - Zorza Koniec Kłopotów (Art Punkt Widzenia-Viagra Koniec Kłopotów)
bdb - Vonadel Desiree (Apollo von dhigh Quick-Samba Santana coś Wielkiego)
bdb - Zoretta Optima Grata (Casanova Optima Grata x Princess Optima Grata)
bdb - Zuzia Koniec Kłopotów (Art Punkt Widzenia-Viagra Koniec Kłopotów)
db - Fatima Czigamiga (Hadad Klan Kamironu-Marea Kariera)
 

Klasa użytkowa
1 dosk., CWC - Princess Parabellum (Carus di Soragna-Korsyka Exkalibur)
2 dosk. - Urania des Jardins de Passiflore (Sherpa des Jardines de Passiflore-Siogge des Jardin de Passiflore)
3 dosk. - Nana Nostris Canis (Omar dei0 Centurioni-Holiday Nostris Canis)
4 dosk. - Uma Castillo Silvestri (Ramazotti SanVita-Fortuna)


Klasa championów
1 dosk., CWC, Zw.Kl. - Demonia Inferno (Imbir Benignus-Tamii Eskurial)
2 dosk. - Ravana Dystans (Apollo von dhigh Quick-Tara Koniec Kłopotów)
3 dosk. - Nika Aleksant Nostrdam (Omar dei Centurioni-Jasmin Aleksant Nostrdam)
4 dosk. - Lusia Ewenement (Ugolino vd Hazenberg-Tola Ewenement)
dosk. - Campari Nostrum (Quanto della Talpa-Fin de Siecle Nostrum)
nieobecna - Gandawa Nostrum (Apollo von dhigh Quick-Fin de Siecle Nostrum)


Klasa weteranów
1 dosk., Naj. Weteran - Lasti Anastazi (Carlino Montego-Szelda Pawela)
2 dosk. -Femme Fatale Nostrum (David del Colle dell’Infinito-Dolce Vita Nostrum)


Bokser Żółty
Psy

Klasa baby
nieobecny - Justin von Ellinghaus (Paganini Nostrum-Zoe von Ellinghaus)


Klasa młodzieży
1 dosk. - Geo Boxer del Euro (Ebano Boxer del Euro-Allure Boxer del Euro)
2 dosk. - Jedna na Milion Farel (Valentino Optima Grata-Jedna na Milion Alliyah)
3 dosk. - Almadinaks Terzet (Urcabustaiz Aatz-Almadinaks Tequilla)
Sharan SanVita (Pavarotti Nostrum-Forever SanVita)


Klasa młodych psów
1 dosk., Mł.Zw.Kl. - Belmondo Asmodar (Jurand Eliotana-Rita Alfa Hara)
2 dosk. - Avatar Barbastellus (Pavarotti Nostrum-Kometa Klan Kamironu)
3 bdb - Best Lech Box (Avanti Nostrum-Arika Lech Box)
dyskw. -SHARON Sanvita (Pavarotti Nostrum x Forever San-vi)
nieobecny - Gratia Cannizaro Sporti (Avanti Nostrum-Szeherezada Hera)


Klasa otwarta
1 dosk, CWC - Jedna na Milion Born to Win (Casanowa Optima Grata-Bella Donna Josza)
2 dosk. - Amadeusz von Shreck (Paganini Nostrum-Cisa Sad Nocnych Gwiazd)
3 dosk. - Nelson Box-Star (Apollo von D’High Quick-Voila Box-Star)
4 bdb. - Cerutti Kierskie Ustronie (Omar dei Centurioni-Belle Epoque Nostrum)
bdb. - Boris Optima Grata (Casanova Optima Grata-Kathrin Optoma Grata)
bdb. - Zoom Koniec Kłopotów (Art Punkt Widzenia-Viagra Koniec Kłopotów)
niebecny - Salvador de Versal (Paganini Nostrum-Fiesta SanVita)


Klasa użytkowa
1 dosk., CWC - Paganini Nostrum (Benito del Colle dell’Infinito-Fin de Siecle Nostrum)


Klasa championów
1 dosk., CWC, Zw.Kl. - Posseidon di Noi Vincere (Balu von Haust Romeo-Golden Eyes di Noi Vincere)
2 dosk. - Avanti Nostrum (Dylan dei Centurioni-Femme Fatale Nostrum)
3 dosk. - Pavarotti Nostrum (Banito del Colle dell’Infinito-Fin de Siecle Nostrum)
4 dosk. - Orlando Spółka z Krzywego Koła (Paganini Nostrum-Saga Carcharodon)
nieobecny - Valentino Optima Grata (Xipheos vom Missisipi-Luisa Optima Grata)
nieobecny - Vonadel Delight (Apollo von D’High Quick-Samba Santana Coś Wielkiego)


Klasa honorowa
1 dosk. - Diofebo di Soragna (Perico du Val d’Europe-Livia di Soragna)
2 dosk. -Nicolas Duma Małgorzaty (Dżespach od Zachara-Unga Cziga Miga)


Suki
Klasa baby
1 W.O., Naj.Baby Klubu, Naj. Szczenię Klubu - Daniella von Shreck (Shakespeare Nostrum- Cisa Sad Nocnych Gwiazd)
2 W.O. - Jedna na Milion Goldie (Valentino Optima Grata-Bella Donna Josza)
3 W.O - Vonadel Crystal Clear (Omar dei Centurioni-Samba Samnata Coś Wielkiego)
4 W.O. - Bajadera Ferrari Box (Garibaldi Nostrum-Zoretta Optima Grata)


Klasa szczeniąt
1 W.O. - Red Painvuds Amanda Lir (Borokoko Kenzo-Hazelbox Hannas Fairy-Tale Angelica)
2 W.O. - Partita Benignus (Quillian dei Cavalieri del Monteferatto-Lulu Benignus)
nieobecna - Desdemonia z Wielkiej Sowy (Timur Armida-Livia Kierskie Ustronie)


Klasa młodzież
1 dosk., Mł.Zw.Kl., Naj.Jumior - Jedna na Milion Fama (Valentino optima Grata-Jedna na Milion Alliyah)
2 bdb. - Jedna na Milion Fleur (Valentino optima Grata-Jedna na Milion Alliyah)
3 bdb. - Romina Spółka z Krzywego Koła (Odwet Exkalibur-Łendi Spółka z Krzywego Koła)


Klasa młodych suk
1 dosk. - Carpe diem di Noi Vincere (Future von German Dream-Lucky di Noi Vincere)
2 bdb. - Marja Antuanetta Prima Cimmerbudy (Alststadt Boxerberg Żoze Klode-Lastin Anastazi)


Klasa otwarta
1 dosk., CWC - Jedna na Milion Donata (T’Mann Optima Grata-Jedna na Milion Alliyah)
2 dosk. - Jedna na Milion Deva (T’Mann Optima Grata-Jedna na Milion Alliyah)
3 dosk. - Jedna na Milion Delfina (T’Mann Optima Grata-Jedna na Milion Alliyah)
4 dosk. - Nikita Benignus (Brahms von Saphos Hoeve-Ipomea Benignus)
dosk. - Wenecja Exkalibur (Odwet Exkalibur- Ofra Lider)
bdb. - Delta Inferno (Imbir Benignus-Tamii Eskurial)
bdb. - Gamza Cziga Miga (Omar dei Centurioni-Marea Kariera)
db. - Wizja Anowi Sil (Acapulco Katharis-Magia z Maciejowej Góry)
nieobecny - Nala de Versal (Paganini Nostrum-Fiesta SanVita)


Klasa użytkowa
1 dosk., CWC, Naj. Użytek - Oh La La Nostrum (Apollo von D’High Quick-Hello Dolly Nostrum)
2 dosk. - Jasmin Aleksant Nostrdam (Acapulco Katharis-Galaktika)


Klasa championów
1 dosk, - CWC, Zw.Kl., NSwR - Jedna na Milion Alliyah (Casanowa Optima Grata-Bella Donna Josza)
2 dosk. - Lulu Benignus (Apollo von D’High Quick-Vanilia Nostrum)
3 dosk. - Sugarbush Nostrum (Class de Aikhal-Femme Fatale Nostrum)
4 dosk. - Catia Memorandum (Tokay Lider-Prisca Tofibox)
dosk. - Viagra Koniec Kłopotów (Paganini Nostrum-Nana Koniec Kłopotów)
nieobecna - Zoe vom Ellinghaus (Zefirro dela Cadormare-Rochas von Ellinghaus)


Klasa weteranów
1 dosk. - Fin de Siecle Nostrum (David del Colle dell’Infinito-Dolce Vita Nostrum)

 

Galeria:

GARIBALDI Nostrum

GARIBALDI Nostrum

DELTA Inferno

Jedna na Milion DONATA

RED PAINVUDA Amanda Lir

Jedna na Milion FAMA

Jedna na Milion FAMA

FAMA Jedna na Milion

ANAVA MARIHUANA Box-Star

FUNKY Steptown

POSSEIDON di Noi Vincere

NIKITA Benignus

PAGANINI Nostrum

OMAR dei Centurioni

AMADEUSZ von Schreck

NIKITA Benignuss

NIKITA Benignus

Jedna na Milion DEVA

Jedna na Milion DEVA

DELTA Inferno

CATIA Memorandum

LULU Benignus

LULU Benignus

Jedna na Milion DEVA

Jedna na Milion DONATA

NIRVANA Benignus

TIGRA Głogosia

PRINCESSA Parabellum

ZORZA Koniec Kłopotów

BELMONDO Asmodar

NIKA Aleksant Nostrdam

MARGOT Benignus

IMBIR Benignus

SERGUARD San Vita

JAZZMAN von Venusberg

NIKA Aleksant Nostrdam

CERUTTI Kierskie Ustronie

Jedna na Milion DEVA

NELSON Box-Star

NELSON Box-Star

 

PAVAROTTI Nostrum

ORLANDO Spółka z Krzywego Koła

POSSEIDON di Noi Vincere

POSSEIDON di Noi Vincere

Jedna na Milion DELFINA

AZIM Lider

SHAKESPEARE Nostrum

IMBIR Benignus

NELSON Box-Star

PRINCESSA Parabellum

Jedna na Milion BORN TO BE A WIN

GEO Boxer del Euro

BELMONDO Asmodar

   
         

zdjęcia: Andrzej Rama, Katarzyna Kuśmierska

         
         

Jedna na Milion ALLIYAH

Jedna na Milion ALLIYAH

DEMONIA Inferno

DEMONIA Inferno

ZORZA Exkalibur

         

zdjęcia: Ewa Wośkowiak

         
         

ZORZA Exkalibur

URANIA de Jardine de Passiflore

Jedna na Milion ENZO

Jedna na Milion DONATA

DIOFEBO di Soragna

RAVANA Dystans

AVATOR Barbastellus

AVANTI Nostrum

   
         

zdjęcia: Aleksandra Habior