08.09.2012r
XXIV KLUBOWA WYSTAWA BOKSERÓW o Zwycięstwo Roku
(JAHRESSIEGER in POLAND)


   

Sędziowie/Judges:

Danijel Boros Djevi (Srb) - psy
Sabina Heric (Slo) - suki



   * Fotorelacja z Klubowej Wystawy Bokserów -    Album Jerzego Dyjora



BOB

ZIVA Glogosia FCI



Zwycięzca Klubu, Najlepszy Pies Żółty
Najlepszy Pies, Najlepszy Pies Użytkowy

GELSO del Colle dell' Infinito



Zwycięzca Klubu, Najlepszy Pies Pręgowany

FRYDERYK Ewenement

   



Zwycięzca Klubu, Najlepsza Suka Żółta
Najlepsza Suka Użytkowa
USTINA di Casa Vernice



Zwycięzca Klubu, Najlepsza Suka Pręgowana
Najlepsza Suka
ZIVA Glogosia FCI

   



Młodzieżowy Zwycięzca Klubu- pies żółty
Najlepszy Junior

BRUNY z Metaboxu



Młodzieżowy Zwycięzca Klubu - pies pręgowany

NOISEMAKER do Vale do Lethes

   



Młodzieżowy Zwycięzca Klubu - suka żółta
TALLULA Nordom



Młodzieżowy Zwycięzca Klubu - suka pręgowana
SPECIALTY FOR YOU Sanvita

   



Najlepsze Weteran - Pies, BIS Weteran
GARIBALDI Nostrum


   



Najlepsze Baby
 DOROTKA Ewenement



Najlepsze Szczenię
Houwaert's OLIVER
 


 


BOB
- ZIVA Głogosia FCI

Zw. Klubu pies żółty - GELSO del Colle dell' Infinito
Zw. klubu pies pręgowany - FRYDERYK Ewenement

Zw. Klubu suka żółta - USTINA di Casa Vernice
Zw. Klubu suka pręgowana - ZIVA Głogosia FCI

Młodzieżowy Zw. Klubu pies żółty - BRUNY z Metaboxu
Młodzieżowy Zw. Klubu pies pręgowany - NOISEMAKER do Vale do Lethes

Młodzieżowy Zw. Klubu suka żółta - TALLULA Nordom
Młodzieżowy Zw. Klubu suka pręgowana - SPECIALTY FOR YOU Sanvita

Najlepszy Junior - BRUNY z Metaboxu

Najlepszy Pies - GELSO del Colle dell' Infinito
Najlepsza Suka - ZIVA Głogosia FCI

Najlepszy Pies Użytkowy - GELSO del Colle dell' Infinito
Najlepsza Suka Użytkowa - USTINA di Casa Vernice

Najlepszy Weteran pies - GARIBALDI Nostrum
Best Weteran - GARIBALDI Nostrum

Najlepsze Baby - DOROTKA Ewenement
Najlepsze Szczenię - Houwaert's OLIVER

Najlepsza Hodowla - Perła Roztocza
Najlepsza Para   - Nikink-Var-Hard IMAGINE  &   AMANDA Marsowa Mina (hodowla Marsowa Mina)




 

                                                                Psy Żółte/ Dogs Fawn



Klasa Baby / Baby Class

* 1 wielce obiecująca/1 very promising    BENEDICTIN Szczyty Szczytów
2012-04-02 W PRZYG. 27163/VII/12 054X O: Ch.Mars Sad Nocnych Gwiazd M: Della od Oskarky
H: Justyna Niestrój Wł: Magdalena Niemiec,Bartosz Bomba,Polska

* 2 wielce obiecująca/2 very promising    Houwaert's PAICO
-05-21 NHSB 2884898 528140000495480 O: Paganini Nostrum M: Houwaert's Gwenny Walentyna
H: K. Van Gorp Wł: K. Van Gorp,Holandia



Klasa Szczeniąt / Puppy Class

* 1 wielce obiecująca/ Najlepsze Szczenię /1 very promising, Best Puppy   Houwaert's OLIVER
2012-02-28 NHSB 2873903 528140000482788 O: Paganini Nostrum M: Houwaert's Bayka Walentyna
hod.K. Van Gorp Wł: G. Acda, Holandia

* 2 wielce obiecująca/2 very promising   HARLEJ Ferrari Box
2012-02-11 W PRZYG. 29507/II/12 941000013431864 O: DIAMANT Nordom M: Jedna na Milion MERCEDES
hod.Joanna Karpiszen Wł: Agnieszka Duda,Polska

* 3 wielce obiecująca/3 very promising   DANTE DESTO Rekinicha
2012-02-25 W PRZYG. 29535/II/12 967000009373684 O: PAGANINI Nostrum M: GIOIA del Conte di Vitalba
hod.Beata Nowakowska Wł: Krystyna Belska-Cyganiewicz,Polska



Klasa Młodzieży / Junior Class

* 1 doskonała/excellent   ROCK'N'ROLL Sanvita
2011-10-07 UKU 0109359 13F0519 O: YPSILON della Cadormare M: DANCING QUEEN Sanvita
hod.Victoria Pogodina Wł: Igor Filipenkov ,Ukraina

* 2 doskonała/excellent   YUMOR de Albor-Nos
2011-12-06 LOE 2085230 981098104179079 O: RUS LA FLER ETERNAL FLAME M: QUINTA de Albor-Nos
hod.Serrano Alvaro Juan Julian Wł: Janusz Trojanowski,Polska

* 3 doskonała/excellent   FAHRENHEIT Nostrum
2011-10-20 PKR II-109619 29391/II/11 A754 O: PAGANINI Nostrum M: LAVAZZA Nostrum
hod.Anna Bogucka Wł: Ewa Kowalik,Polska


Klasa Młodych Psów / Youth Class

* 1 doskonała Zw.Młodz./excellent Junior Winner/ Młodzieżowy Zw.Klubu/ BOB Junior   BRUNY z Metaboxu
2011-08-03 CMKU/BOX/13492/11 - O: DIEGO des Jardins de Passiflore M: PHILAR z Metaboxu
hod.Petr Bratko Wł: Vladka i Petr Bratko, Czechy

* 2 doskonały/ 2 excellent  (Dt.J.Champ. Jahres J.S.SLOV.)  LEVI FAN Optica State
2011-05-05 NHSB 2838668 528140000455053 O: Ch.Esau Fan Optica State M: Luce Del Colle Dell'Infinito
hod.Onno Peter Van Der Veen Wł: Onno Peter Van Der Veen, Holandia

* 3 doskonały/3 excellent   HAZIM Benignus
-08-16 PKR II-109374 24936/III/11 A749 O: ZOLFO della Cadormare M: XERONEMA Benignus
hod.Krystyna Kuśmierska Wł: Marek Kozieł, Polska

* 4 doskonały/4 excellent   MARDY z Němečanky
2011-08-29 CMKU/BOX/13527/11 203096100120316 O: VODAN Vavonabox M: ANABELLE della Rocca Costanza
: Milan Nohel Wł: Milan Nohel , Czechy

* nieobecny/absent   BATHOR BAZZ el Lomicaro
2011-05-25 CMKU/BOX/13328/11 1209 O: Joshua z Ringu M: Etiré Pěčinská růže
hod.Bohuslava Šibalová Wł: Michal Hanslík,Czechy

* nieobecny/absent   PLAYBOY del Monte de Ara
2011-08-12 PKR II-110329 2837/XLVIII/11 981100002692711 O: Jordan del Monte de Ara M: Dayona del Monte de Ara
Sergio Luna Marin Wł: Sylwia Zimorodzka,Polska


Klasa Pośrednia / Intermediate Class

* 1 doskonały CWC/ excellent CAC/  Nikink-Var-Hard IMAGINE
2011-02-12 PKR II-107368 14265/XV/11 GGB 227 O: Almera's DUNHILL M: Nikink-Var-Hard LAURA
hod.Julia Nikitenko Wł: Ewa i Janusz Dolińscy,Zdzisław Wajman,Polska

* 2 doskonały/ excellent   JUDAS Maximus Deus
2011-05-20 CMKU/BOX/13318/11 1200 O: Jedna na Milion JANTAR M: BARACUDA Maximus Deus
hod.: Tomas Klasek, Ivana Bukovanska Wł:Adam Zawistowski,Ivana Bukovanska,Czechy

* nieobecny/ absent   APOLLO Adur box
-02-24 CMKU/BOX/13161/11 1044, 203098100282575 CZE O: Ultimo Optima Grata M: Cherry Heny Box
hod.Rudolf Čížek Wł: Vratislav Husák,Czechy

* nieobecny/ absent   FERNANDO Box-Star
-11-22 PKR II-107583 85684/I/10 A735 O: Guess Di Casa Vernice M: Champagne Box-Star
hod.Elżbieta Dolindo-Dolindowska,Anna Cielecka Wł: Katarzyna Wencka ,Polska


Klasa Otwarta / Open Class

* 1 doskonały CWC/ excellent CAC/  GODEWIND vom Schwanenschloss
2009-02-26 VDH/DBZB-NR.231993 276096900376653 O: Caos vom Schwanenschloss M: Fashion z Dybohurky
hod.Mathias Wolf Wł: Mathias Wolf , Niemcy

* 2 doskonały/ excellent   Jedna Na Milion UNCLE SAM
2010-09-05 PKR II-106806 8967/VI/10 119A O: Jedna Na Milion MANOLO M: Jedna Na Milion DELFINA
hod.Adam Zawistowski Wł: Adam Zawistowski,Polska

* 3 doskonały/ 3 excellent   (Mł.Ch.PL.RO.)   EAGLE von Schreck
2007-10-03 PKR II-95551 3115/XXXVIII/07 085U O: DAKOTA M: BELLISIMA von Schreck
hod.Urszula Szrek Wł: Urszula Szrek ,Polska

* 4 doskonały/ 4 excellent   Houwaert's DENZEL
2009-01-02 NHSB 2688818 528140000307624 O: Roque Santa-Cruz v. German Dream M: Dla Ciebie Walentyna Houwaert's
hod.K. Van Gorp Wł: K. Van Gorp , Holandia

* nieobecny/absent   BRITT REXOB z Vysluni
10-03-2010, CMKU/BOX/12732/10, tat./chip 0128, (Hannibal Optima Grata - Athea Rexob z Vysluni)
hod. Milan Stencl, wł. Vratislav Husak, Czechy

* nieobecny/absent   BARNABA Marsowa Mina
2009-05-30 PKR II-100558 9528/XVI/09 M160 O: JEFFERSON Moravia Box M: LOLA Benignus
hod.Ewa i Janusz Dolińscy Wł: Krzysztof Dubaj,Polska

* nieobecny/absent   (BH)  BEN REXOB z Vysluni
2010-03-10 CMKU/BOX/12731/10 0127 O: HANNIBAL Optima Grata M: ATHEA REXOB z Vyslun
hod.Milan Štencl Wł: Josef Bittner,Czechy


Klasa Użytkowa / Working Class

* 1 doskonały CWC/Zwycięzca Klubu/Najlepszy Pies/Naj. Pies Użytkowy/ excellent CAC/Club Winner/Best Male/Best Working Male
  GELSO del Colle dell' Infinito

2010-08-20 ROI 10/196790 380260000446199 O: Ulm del Colle dell' Infinito M: Bellabionda del Colle dell' Infinito
hod.Alessandro Tanoni Wł: Ivana Ilić,Serbia

* 2 doskonały/ excellent (Ich.Ch.UA.BY.SLO.PL. IPO 1)   FURORE Sanvita
2010-10-07 UKU 0013964 804098100015485 O: Hannibal Optima Grata M: Belissima Sanvita
hod.Victoria Pogodina Wł: Yuri Rymar,Ukraina

* 3 doskonała/3 excellent  (IPOI) BENTLEY Bijou Box
01-12 SPKP 3904/11 0016 O: HANNIBAL Optima Grata M: IDYLLE Jisuko
hod.Vlasta Sulcova Wł: Lubos Manik,Słowacja

* nieobecny/absent  (Mł.Ch.D.A., IPO I) ARES von Manitoy
2010-07-17 VDH 234329 276098102930169 O: Ch.Orgon von Fausto M: Ch.Jaipur von der Flachswiese
hod.Tomasz Marek Wł: Tomasz Marek,Niemcy

* nieobecny/absent  (ZVV1) BRAZIL Optima Grata
06-05 CMKU/BOX/12901/10/11 0295 O: Diego des Jardins de Passiflore M: Venizia z Kaštýlku
hod.Václav Novotný Wł: Petr i Radka Kosařovi,Czechy

* nieobecny/absent  (Ch.ČR, ZVV1) OTHELLO Kierskie Ustronie
08-11 CMKU/11837/08/07 A533 O: Ch.Geo del Euro M: Ch.Coco Chanel Kierskie Ustronie
hod.Kennel Kierskie Ustronie Wł: Robert Wrobel,Alena Vachová,Czechy


Klasa Championów / Champion Class

* 1 doskonały CWC/ excellent CAC(Ch.PL)   ISPOLIN Nordom
2009-04-28 PKR II-101885 7352/XIV/09 3989 O: GLADIATOR di Casa Vernice M: VICTORYA
hod.Tatyana Belorus Wł: Dariusz Pietruszczak, Polska

* 2 doskonały/ excellent(Ch.PL)  JEFFERSON Moravia Box
2006-09-13 PKR II-90487 13012/XV/06 6413 O: AGO del Colle dell' Infinito M: DAMIANA Moravia Box
hod.Kennel Moravia Box Wł: Ewa i Janusz Dolińscy,Zdzisław Wajman,Polska

* 3 doskonały/ excellent  (Mł.Ch.PL, Ch.PL, IPOV)  FERDYNAND Ewenement
-10-07 PKR II-101546 82435/I/09 583R O: Xofron v. Alkaios M: Julka Ewenement
hod.Iwona Magdziarska Wł: Katarzyna Michalska,Polska

* 4 doskonały/ excellent  (Ch.PL.Mł.Ch.PL.)   SIR PARSIFAL Box-Star
2009-04-19 PKR II-100562 81934/I/09 A647 O: VALENTINO Optima Grata M: CHABLIS Box-Star
hod.Elżbieta Dolindo-Dolindowska, Anna Cielecka Wł: Agata Michalak ,Polska

* doskonały/ excellent  (Ch.PL.)   SIR LANCELOT Box-Star
2009-04-19 PKR II-100403 81903/09 A645 O: VALENTINO Optima Grata M: CHABLIS Box-Star
hod.Elżbieta Dolindo-Dolindowska, Anna Cielecka Wł:Izabela Wall-Onuszkiewicz ,Polska


Klasa Weteranów / Veteran Class

* 1 doskonały / excellent (Int.Ch.,IPO1)  AMADEUSZ von Schreck
)2003-02-27 PKR II-75604 4859/XXXIII/03 155H O: PAGANINI Nostrum M: CISA Sad Nocnych Gwiazd
hod.Urszula Szrek Wł: Urszula Szrek ,Polska


                                                                           Psy Pręgowane / Dogs Brindle



Klasa Baby / Baby Class

* nieobecny/absent   LUCKY LUKE Excetra
2012-06-05 W PRZYG. 29637/II/12 793K O: GUES di Casa Vernice M: ELITA Lider
H:Monika Sarapata Wł: Paulina Pastuszak ,Polska


Klasa Szczeniąt / Puppy Class

* 1 wielce obiecująca/1 very promising   KSIĄŻĘ FILIP II Von Schreck
2012-02-08 W PRZYG. 86916/1/12 115,o:Ch.LLANTO De Guezman M: Ch.DANIELLA Von Schreck
hod.Urszula Szrek Wł: Robert Adamczak, Polska

* 2 wielce obiecująca/2 very promising   CAR Perła Roztocza
2012-03-03 PKR II-110081 11845/XXIV/12 K273 O: Ch.ZAR de Guezman M: ITALIA Maumbua
hod.Marlena Misiarz Wł: Marlena Misiarz,Polska


Klasa Młodzieży / Junior Class

* 1 doskonały/ excellent  METHADONE von Jess Box
2011-09-08 PKR II-108919 9951/XVI/11 0009277006 O: LOTUS de Rincomar M: ANAVA MARIHUANA Box-Star
hod.Małgorzata Brzezińska Wł: Arkadiusz Kowalik,Polska

* 2 doskonały/ excellent  SASS SUUM CUIQUE
2011-11-20 SLRNB-002838 705230000157620 O: LLANTO DE GUEZMAN M: DAICHI SUUM CUIQUE
hod.Terzić Vesna Wł: J. i A. Lysákovi,Czechy


Klasa Młodych Psów / Youth Class


* 1 doskonała Zw.Młodz./Młodzieżowy Zw.Klubu/excellent /Junior Winner/
  NOISEMAKER Do Vale Do Lethes

2011-08-07 PKR II-109891 86872/I/11 620098100535235 O: Ich.NOBEL DO SUL M: KATIA Do Vale Do Lethes
hod.Carlos Filipe Cruz Wł: Hanka Grzegorzewicz,Polska

* 2 doskonały/ excellent   CARNERA PRIMO di Casa Vernice
2011-04-01 LOI 11/77679 380260040152879 O: Ippolito Del Colle Del`Infinito M: Forza Roma
hod.David i Anna Vernice Wł:Victoria Pogodina,David i Anna Vernice,Włochy,

* 3 doskonały/ excellent (Ch.VDH.BK.NED. Jun.Champ.- Jahr.NBC- Dt.Esg.)  LEVATOR FAN Optica State
2011-05-05 NHSB 2838667 528140000454116 O: Ch.Esau Fan Optica State M: Luce Del Colle dell'Ínfinito
hod.Onno Peter Van Der Veen Wł: Onno Peter Van Der Veen,Holandia

* 4 doskonały/ excellent Della Monte Clio Valenzo
2011-08-24 RKF 3122309 VPW 8.11 O: AIVENGO BENTLI M: TATANKA VITKA GAYA
hod.Olga Klimenkova Wł: Renata Budzyńska,Polska

* doskonały/ excellent BARNEY Perła Roztocza
2011-06-04 PKR II-108659 25004/III/11 K262 O: DIAMANT Nordom M: ITALIA Maumbua
hod.Marlena Misiarz Wł: Marta Sroczyk ,Polska


* doskonały/ excellent DIABLO Pogromca Ringu
2011-04-23 PKR II-107950 46506/VIII/11 967000009290976 O: GUESS di Casa Vernice M: ZORZA Exkalibur
hod.Janusz Trojanowski Wł: Dorota Żołędowska ,Polska


Klasa pośrednia / Intermediate Class

* 1 doskonały CAC/ excellent CAC   ORLANDO v.Omerta
2011-04-03 HR 12507 NB 191060000000730 O: LLANTO de Guezman M: URANIE v.Omerta
hod.Samanta Kosinac Muhar Wł: Alena Vachová,Samanta Kosinac Muhar ,Chorwacja


Klasa Otwarta / Open Class

* 1 doskonały CAC/ excellent CAC (Ch.PL.Mł.Ch.PL.)  VIDZHEY DENBURG
2010-03-10 PKR II-104892 45757/VIII/10 D017 O: BORIS du Val d'Europe M: CHANEL du Val d'Europe
hod.Denis Dudko Wł: Marcin Banaszak,Polska

* 2 doskonały/2 excellent CARPE DIEM od Stribrnaku
2008-01-10 CMKU/BOX/11505/08 8029 O: Caos vom Schwanenschloss M: Diana Godolfin Barb
hod.Miloslava Fialová Wł: Lenka Šlaufová,Czechy


* 3 doskonały/3 excellent OLIVER KARIERA FCI
11-10-2009, PKR.II-102117, 6009/XXX/09, tat./chip 985170000375006, (JEFFERSON Moravia Box - ELEGIA Lider)
hod. Beata Niemiec-Kubiak, wł. Wiesław Idziorek, Lidia Idziorek, Polska


* 4 doskonały/4 excellent WIGOR Malownicza Sfora
2010-02-24 PKR II-103473 7565/XXIX/10 366 D O: AZIM Lider M: O'HARA Sweet Dream
hod.Ewa Ciura Wł: Kaja Chudalewska,Polska


doskonały/excellent   DR.HAUSE Xyz
2010-10-10 PKR II-105466 26180/VII/10 F032 O: Radyo DEI ROERI M: TARTINKA BLUES Głogosia
hod.Mira Matura Wł: Szczepan Borkowski,Polska


* nieobecny/absent APARTHOS Inferno
2010-07-01 PKR II-105945 24615/III/10 A702 O: Don Juan Du Cinquieme Dome M: Demonia Inferno
hod.Agnieszka Kwoczak Wł: Klaudia Schrader,Polska


Klasa Użytkowa / Working Class

* 1 doskonały CAC, Zw.Klubu/ excellent CAC/Club Winner/
 (Ch.PL.Mł.Ch.PL.VDH.BK.D. IPO)  FRYDERYK Ewenement

2009-10-07 PKR II-101476 25545/VII/09 584R O: XOFRON van Alkaios M: JULKA Ewenement
hod.Iwona Magdziarska Wł: Iwona Magdziarska,Polska


* 2 doskonały/2 excellent  (IPO1) FAZZY FADO Rekinicha
14-12-2009, PKR.II-104039, 24412/III/09, tat./chip H275,(ARECK vom Kleibergsfeld - GIOIA del Conte di Vitalba)
hod. Beata Nowakowska, wł. Beata Nowakowska, Polska


Klasa Championów / Champion Class

* 1 doskonały CAC/1 excellent CAC (Ich.C.I.B.,C.I.E.) BACARDI od Stribrnaku
25-09-2007, CMKU/BOX/11413/07/09, tat./chip 941000003183794,Caos vom Schwanenschloss -Europe Six-Er)
hod. Miloslava Fialova, wł. Frantisek Kokna, Czechy

* 2 doskonały/excellent (Ch.PL.Mł.Zw.KL.CZ.,Mł.Ch.PL, Mł.VICEVINNER CEBS'11)  ASTERIX Perła Roztocza
2010-08-09 PKR II-105246 11015/V/10 K240 O: DIAMANT Nordom M: ITALIA Maumbua
hod.Marlena Misiarz Wł: Dariusz Fabiszewski,Polska

* 3 doskonały/excellent (Ch.PL) JESSE JAMES Excetra
2009-07-12 PKR II-101548 4759/XXXIV/09 185H O: EAGLE Von Schreck M: ELITA Lider
hod.Monika Sarapata Wł: Judyta Prymak,Polska

* nieobecny /absent (Mł.Ch.PL, Ch.PL) BIG SHOT Benignus
2009-12-08 PKR II-102759 83062/I/09 A666 O: HANNIBAL Optima Grata M: MARGOT Benignus
hod.A. i K. Kuśmierscy Wł: Anna Kania-Żak,Polska



Klasa Weteranów / Veteran Class

* 1 doskonały/Najlepszy Weteran/1 excellent/Best Weteran/
 (Ich.Ch.PL.MŁ.Ch.PL. IPO)  GARIBALDI Nostrum

03-04-11 PKR II-76022 69135/I/03 A342 O:APOLLO von D'High-Quick M:FIN DE SIECLE Nostrum
hod.A.Bogucka J.Teisseyre Wł: Sylwia i Wiesław Orszulak,Polska

* 2 doskonały/2 excellent (Ich.Ch.PL.LT.SK.A. IPO I)  SHAKESPEARE Nostrum
2004-07-15 PKR II-82258 72045/I/04 A409 O: Ich.CLASS de Aikhall M: Ich.FEMME FATALE Nostrum
hod.A.Bogucka J.Teisseyre Wł:Joanna Teisseyre ,Polska

* nieobecny/absent   CAMARO VIGOR GEMINI Infinity
2003-10-01 PKR II-79062 7161/IX/03 J085 O: Ch.Mossad Vigor Gemini M: Bira Agnatus
hod.Andrzej Płachta Wł: Andrzej Płachta ,Polska

* nieobecny/absent   (Mł.Ch.SK, Ch.PL.SK.A. Zwyc.Roku SK, Zw.KL.Gr.Ch.SK.)  DA VINCI Moravia Box
2003-10-10 CMKU/BOX/9284/03/05 3448 O: Benito del Colle dell´Infinito M: Urtica Moravia Box
hod.Alena i Arnošt Žarski Wł: Alena i Arnošt Žarski, Czechy


Klasa Honorowa / Honour Class

* doskonały/ excellent  (Ch.PL.MŁ.Ch.PL)  WULKAN Box-Star
08-04-23 PKR II-96492 23640/III/08 A584 O: CON AMORE Box-Star M: CHABLIS Box-Star
hod.Elżbieta Dolindo-Dolindowska Wł: Anna Smędek , Polska

                                                                           Suki Żółte/ Bitches Fawn



Klasa Baby / Baby Class

* 1 wybitnie obiecująca/ very promising GLAMOUR Nostrum
2012-05-29 w przygot. 8211/XXIX/12 A770 O: GRECO de Rincomar M: LAVAZZA Nostrum
hod.Anna Bogucka Wł: Bożena Henel, Polska

* 2 wybitnie obiecująca/ very promising BRANDY LUNA Szczyty Szczytów
2012-04-02 w przygot.34745/XXII/12 056X O: Ch.Mars Sad Nocnych Gwiazd M: Della od Oskarky
hod.Justyna Niestrój, Michał Szymański Wł: Michał Szymański,Polska

* 3 wybitnie obiecująca/ very promising Houwaert's QUIBUS
2012-05-25 NHSB 2884734 528140000499930 O: Napoleon The Fifth Element M: Houwaert's Azika Alina Dla Ciebie
hod.K. Van Gorp Wł: K. Van Gorp, Holandia

* 4 wybitnie obiecująca/ very promising Houwaert's QUEENNY
2012-05-25 NHSB 2884736 528140000496081 O: Napoleon The Fifth Element M: Houwaert's Azika Alina Dla Ciebie
hod.K. Van Gorp Wł: K. Van Gorp, Holandia

* wybitnie obiecująca/ very promising Houwaert's PRISCILLA
2012-05-21 NHSB 2884901 528140000498104 O: Paganini Nostrum M: Houwaert's Gwenny Walentyna
hod.K. Van Gorp Wł: K. Van Gorp, Holandia



Klasa Szczeniąt / Puppy Class

* nieobecna/ absent ULRIKA Moravia Box
2012-03-04 CMKU/BOX/13732/12 203098100312067 O: Zervan Nordom M: Gabriela Moravia Box
hod.Alena Žarská Wł: Blanka Syřínková, Czechy



Klasa Młodych Psów(Suk) / Young Dogs(Bitches) Class

* 1 doskonała /Zw.Klubu /1 excellent /Club Winner TALLULA Nordom
11-03-15 PKR II-108356 11706/XXIV/11 2553 O: VIA AVELING IZ MY TIME M: GREIS KELLY NORDOM
hod.Shipahev E.V. Wł: Renata Budzyńska ,Polska

* 2 doskonała /2 excellent Houwaert's MAGIC
2011-06-11 NHSB 2844086 528140000460565 O: Lamborghini Nostrum M: Houwaert's Amania Snoet Dla Ciebie
hod.K. Van Gorp Wł: K. Van Gorp , Holandia


Klasa Pośrednia / Intermediate Class

* nieobecna /absent FLORA Kierskie Ustronie
2011-02-09 PKR II-105677 85008/I/11 A741 O: DIAMANT Nordom M: FLAVIA z Wielkiej Sowy H: Hanka Grzegorzewicz
hod.Hanka Grzegorzewicz Wł: Anna Kania-Żak, Polska


Klasa Otwarta / Open Class

* 1 doskonała CAC/1 excellent CAC   Jedna Na Milion RAHELA
2010-02-24 PKR II-104876 8814/VI/10 126A O: Jedna Na Milion JANTAR M: Jedna Na Milion FAMA
hod.Adam Zawistowski Wł: Adam Zawistowski, Polska

* 2 doskonała /2 excellent   IGUANA von Schreck
2010-06-19 PKR II-110242 3934/XXXVIII/10 110U O: EAGLE von Scheck M: DANIELLA von Schreck
hod.Urszula Szrek Wł: Urszula Szrek, Polska

* 3 doskonała /3 excellent GWINEA z Królewskiego Traktu
09-08-24 PKR II-110243 8108/XXIX/09 106U O: DIAMANT Nordom M: SHOLA Sanvita
hod.Andrzej Piotrowicz Wł: Edyta Sikora, Polska

* 4 doskonała /4 excellent PRIMAVERA Kierskie Ustronie
2010-05-26 PKR II-105324 7673/XXIX/10 96700009029742 O: GUESS di Casa Vernice M: COCO CHANEL Kierskie Ustronie
hod.Hanka Grzegorzewicz Wł: Agata Krukowska-Miler, Polska

doskonała /excellent DELLA od Oskarky
07-05-26 PKR II-93458 878/XLI/07 7258 O: DA VINCI Moravia Box M: BRIGITE le Demar
hod.Jaroslava Camkova Wł: Justyna Niestrój, Polska



Klasa Użytkowa / Working Class

1 doskonała CAC/Zw.Klubu/Najlepsza Suka Użytkowa/1 excellent CAC/Club Winner/ Best Working Bitch
 (Mł.Zw.KL.UA.SLO., Zw.KL.UA.Mł.Ch.SLO.BY.) USTINA di Casa Vernice

10-04-20 UKU 0092728 380260000103055 O: Ch.Ferrary de Las Arillas M: Ch.Angel di Casa Vernice
hod.David i Anna Varnice Wł: Victoria Pogodina,Lev Podgaetskij , Ukraina


Klasa Championów / Champion Class

* 1 doskonała CAC/1 excellent CAC  (Ch.PL.Mł.Ch.PL.UA.)  AMANDA Marsowa Mina
2007-02-17 PKR II-92075 13071/XV/07 M149 O: PAGANINI Nostrum M: LOLA Benignus
hod.Ewa i Janusz Dolińscy Wł: Ewa i Janusz Dolińscy,Zdzisław Wajman, Polska,

* 2 doskonała/2 excellent (Ch.PL, Mł.Ch.PL) ABACJA Bokser Krzepi
2010-03-07 PKR II-102761 25740/VII/10 600R O: Ich.ORRY z Ringu M: Ch.PARTITA Benignus
hod.Anna Górecka - Nowak Wł: Anna Górecka - Nowak , Polska

* 3 doskonała /3 excellent (Ch.PL)  JOLIEE Madison`
2006-11-11 PKR II-91087 23971/VII/06 A491 O: CALVADOS Box-Star M: GABI Madison`s
hod.Mariusz Cellari Wł: Jerzy Dyjor,Polska


Klasa Weteranów / Veteran Class

* 1 doskonała / excellent  (Ch.PL,Mł.Ch.PL,Mł.Zw.KL.)  VIAGRA Koniec Kłopotów
02-09-14 PKR II-74744 8336/XXIV/02 K168 O: PAGANINI Nostrum M: NANA Koniec Kłopotów
hod.Krzysztof Mazurkiewicz Wł: Krzysztof Mazurkiewicz, Polska

* 2 doskonała / excellent  (Ch.PL) ZULA Lider
28-05-2004, PKR.II-80474, 22317/VII/04, tat./chip 720K (SZABO du Val d`Europe - XINIA van Sapho`s Hoeve)
hod. Marek Lewandowski, wł. Jerzy Dyjor, Polska


Klasa Honorowa / Honour Class

doskonała / excellent  (Mł.Ch.PL,Mł.Ch.H,Mł.Ch.A,Mł.Zw.KL'07,Ch.PL,Ch.RO) DANIELLA von Schreck
02-05-2006, PKR.II-89295,3073/XXXVIII/06,tat./chip 177H,(Shakespeare Nostrum - Cisa Sad Nocnych Gwiazd)
hod. Urszula Szrek, wł. Urszula Szrek, Polska



                                                                           Suki Pręgowane/ Bitches Brindle




Klasa Baby / Baby Class

* 1 wybitnie obiecująca, Najlepsze Baby/1 very promissing, Best Baby  DOROTKA Ewenement
2012-03-08 PKR II-109834 27010/VII/12 985170001060875 O: IGNACY Ewenement M: FRANIA Ewenement
hod.Iwona Magdziarska Wł: Iwona Magdziarska, Polska

* 2 wybitnie obiecująca/2 very promissing  TEQUILA Szczyty Szczytów
2012-03-30 W PRZYG. 2072/XLI/12 048X O: PAGANINI Nostrum M: GULIETTA von Schreck
hod.Justyna Niestrój Wł: Justyna Niestrój, Polska

* 3 wybitnie obiecująca/3 very promissing CZESIA Ewenement
2012-06-01 W PRZYG. 25071/III/12 985170001606849 O: Ch.FRYDERYK Ewenement M: Ch.GELSOMINA Ewenement
hod.Iwona Magdziarska Wł: Michał Werner , Polska

* 4 wybitnie obiecująca/4 very promissing BALALAJKA Szczyty Szczytów
2012-04-02 W PRZYG. 14536/XV/12 055X O: Mars Sad Nocnych Gwiazd M: Della od Oskarky
hod.Justyna Niestrój Wł: Jacek Czudek, Polska

* wybitnie obiecująca/ very promissing TROIKA Szczyty Szczytów
2012-03-30 W PRZYG. 87491/I/12 050X O: PAGANINI Nostrum M: GULIETTA von Shreck
hod.Justyna Niestrój Wł:Konrad Drzewiecki , Polska



Klasa Szczeniąt / Puppy Class

* 1 wielce obiecujaca/ very promising DAISY DENCERIN Rekinicha
2012-02-25 W PRZYG. 25048/III/12 967000009422045 O: Paganini Nostrum M: Gioia del Conte di Vitalba
hod.Beata Nowakowska Wł: Dorota Prus, Polska



Klasa Młodzieży / Junior Class

* 1 doskonała /1 excellent  Houwaert's NIKA
11-09-12 NHSB 2854780 528140000454979 O: Napoleon the Fifth Element M: Houwaert's Michalina v. Arjola's Home
hod.K. Van Gorp Wł: J. Van Dijk,Holandia

* nieobecna/absent KLEOPATRA Lider
2011-10-29 PKR II-109238 8545/IX/11 957K O: UMBERTO Lider M: FERGIE Lider
hod.Marek Lewandowski Wł: Piotr Jaszczak, Polska

* nieobecna/absent TEODORA Moravia Box
2011-10-27 CMKU/BOX/13601/11 1478 O: Ypsilon della Cadormare M: Olivera Moravia Box
hod.Alena i Arnošt Žarski Wł: Alena i Arnošt Žarski,Czechy



Klasa Młodych Suk / Youth Class

* 1 doskonała, Młodzieżowy Zw. Klubu /1 excellent, Youth Club Winner  SPECIALTY FOR YOU Sanvita
11-07-07 UKU 0104220 804098100038641 O: Ippolito Del Colle Del`Infinito M: Enea von Schreck
hod.Victoria Pogodina Wł: Yuri Rymar ,Ukraina

* 2 doskonała /2 excellent  SOLAR DREAM Sanvita
11-07-07 UKU 0104220 804098100038641 O: Ippolito Del Colle Del`Infinito M: Enea von Schreck
hod.Victoria Pogodina Wł:Igor Filipenkov ,Ukraina

* 3 doskonała /3 excellent  BERYL z Metaboxu
11-08-03 CMKU/BOX/13494/11 1375 O: Diego des Jardins de Passiflore M: Philar z Metaboxu
hod.Petr Bratko Wł: Martin Šindelář, Alena Neumannová ,Czechy,

* 4 doskonała /4 excellent (Mł.Ch.PL.)  SURPRISE SYMPHONY Kariera
11-04-17 PKR II-106982 8408/IX/11 941K O: BACARDI od Stribrnaku M: ELEGIA Lider
hod.Beata Niemiec-Kubiak Wł: Piotr Jaszczak, Polska

doskonała /excellent  DIANA Pogromca Ringu
11-04-23 PKR II-107352 24750/III/11 967000009290989 O: GUESS DI CASA VERNICE M: ZORZA Exkalibur
hod.Janusz Trojanowski Wł: Witold Sowiński , Polska

doskonała /excellent  MARTINA de Boxer del Rocho
11-06-28 PKR II-108901 86470/I/11 941000013117431 O: LARRY dels Segadors M: ALLEGRA die Veteris
hod.Eduardo Javier Gonzalez, Cristina Recuenco Benito Wł: Anita Garścia , Polska



Klasa Pośrednia / Intermediate Class

* 1 doskonała CAC, Zwycięzca Klubu,Najlepsza Suka,BOB
1 excellent CAC, Club Winner,Best Bitch, BOB
(Ch.UA.)  ZIVA Glogosia

11-01-16 PKR II-106103 46149/VIII/11 968000010003976 O: Bo-Rudy v. Jahwe M: Piotrusia Głogosia
hod.Malgorzata Pawlak Wł: Malgorzata Pawlak ,František Kokna , Polska

* 2 doskonała /2 excellent (Mł.Ch.PL.ZTP)  HONORATA Inwazja Mocy
11-01-02 PKR II-107351 24732/III/11 BB027 O: Ch.Mars Sad Nocnych Gwiazd M: Ch.Furora Inwazja Mocy
hod.Dobrosława Markowska Wł: Robert Wlaźlak , Polska

* 3 doskonała /3 excellent  DANIELE Congo Nigrans
2011-01-18 CMKU/BOX/13124/11 1010 O: Ich.Coco Bill delle Tre Fontane M: Ch.Bellamora Congo Nigrans
hod.Lenka Hiresova Wł: Petr Urban ,Czechy

* 4 bardzo dobra/4 very good Almadinaks GAITANA
10-11-02 PKR II-105771 84933/I/10 AOL 731 O: Almera's DUNCHILL M: Almadinaks SABRINA
hod.Tatiana Sysoeva Wł: Agata Michalak , Polska

* nieobecna/ absent BATUMI Armida
06-04 PKR II-110080 11465/V/11 018J O: Agornobi M: Bellisima Regat Fender Edda
hod.Katarzyna Kajstura Wł: Katarzyna Kajstura , Polska



Klasa Otwarta / Open Class

* 1 doskonała CAC/1 excellent CAC ARABELLA Perła Roztocza
10-08-09 PKR II-105323 84533/I/10 K245 O: DIAMANT Nordom M: ITALIA Maumbua
hod.Marlena Misiarz Wł: Katarzyna Lipowska , Polska

* 2 doskonała /2 excellent (Mł.Ch.Pl) ARIELLE Perła Roztocza
10-08-09 PKR II-105247 11260/XXIV/10 K244 O: Ich.DIAMANT Nordom M: ITALIA Maumbua
hod.Marlena Misiarz, Wł:Marlena Misiarz, Polska

* 3 doskonała /3 excellent   Houwaert's Michalina v. Arjola's Home
09-09-18 NHSB 2764317 528140000380285 O: Dla Ciebie Davidoff M: Chelly v. Arjola's Home
hod.K. Van Gorp Wł: K. Van Gorp, Holandia

* 4 doskonała /4 excellent  BIG FISH Benignus
08-12-2009, PKR.II-101983, 11944/XIX/09, tat./chip A667, (Hannibal Optima Grata - Margot Benignus)
hod. A.K. Kuśmierscy, wł. Anna Nadulska, Jacek Nadulski



Klasa Użytkowa / Working Class

* 1 doskonała CAC/1 excellent CAC (Ch.CZ.SK.) CRISTAL NOIR Congo Nigrans
09-06-12 CMKU/BOX/12274/09 9211 O: Crom dei Centurioni M: Lucia z Ringu
hod.Lenka Hiresova Wł: Martina Hiresova ,Czechy

* 2 doskonała CAC/2 excellent CAC (Ich.Ch.PL, Centraleuropean Club Winner '07'11, Zw.Roku A.'09'11 Zw.Roku PL.'09 IPO I ZTP-D) TORTILLA SWEET Głogosia FCI
14-06-2005, PKR.II-85918, 41065/VIII/05,(Ch.Pl Grappa Głogosia - Virginia Optima Grata)
hod. Małgorzata Pawlak, wł. Małgorzata Pawlak,Polska

* nieobecna/absent (ZOP, ZVV1)  OLIVERA Moravia Box
09-05-30 CMKU/BOX/12265/09/11 9202 O: Da Vinci Moravia Box M: Gabriela Moravia Box
hod.Alena i Arnošt Žarski Wł: Alena i Arnošt Žarski, Czechy



Klasa Championów / Champion Class

* 1 doskonała CAC/1 excellent CAC
(Dt.J.Champ. JW.NBC. Jahres S. Belgium. Ch.Dt.)  IRIS FAN Optica State

10-01-18 NHSB 2779787 5281400000394818 O: Wodan Vavonabox M: Ch.Eye's Fan Optica State
hod.Onno Peter Van Der Veen Wł: Onno Peter Van Der Veen, Holandia

* 2 doskonała /2 excellent (Ch.PL) CAPPUCCINO Nostrum
2010-06-02 PKR II-104053 83937/I/10 A696 O: Dondiego del Colle dell'Infinito M: Lavazza Nostrum
hod.Anna Bogucka, Joanna Teisseyre Wł: Anna Bogucka, Polska

*3 doskonała /3 excellent (Ch.PL.Mł.Ch.PL.,Mł.Zwyc.Roku SRB., Zwyc.Roku SRB.) FRANIA Ewenement
2009-10-07 PKR II-101477 25546/VII/09 580R O: XOFRON van Alkaios M: JULKA Ewenement
hod.Iwona Magdziarska Wł: Iwona Magdziarska, Polska

*4 doskonała /4 excellent  (Ch.PL) ALLEGRA Perła Roztocza
2010-08-09 PKR II-104724 84252/I/10 K246 O: DIAMAND NORDOM M: ITALIA MAUMBUA
hod.Marlena Misiarz Wł: Izabela Wall-Onuszkiewicz , Polska

nieobecna /absent
(Ich.Ch.PL.Zw.Roku.CZ.'08 Zw.Roku.SK.'09 Zw.Roku.PL.'11 ZTP-CZ, ZVV1,IPO V, IPO1)  PIOTRUSIA Głogosia

2006-04-06 PKR II-88109 41620/VIII/06 N193 O: GRAPPA Głogosia M: VIRGINIA Optima Grata
hod.Małgorzata Pawlak Wł: Małgorzata Pawlak , Polska



Klasa Weteranów / Veteran Class

* nieobecna /absent
(Ich.Ch.BLG.MAC.UA.PL.BLR.)  UMA CASTILLO SILVESTRE

2004-07-24 UA.UKU.000639/05 1304 1783 O: RAMAZOTTI Sanvita M: FORTUNA
hod.M.Ya. Mirzoeva Wł: Igor Filipenkov, Ukraina



Klasa Honorowa / Honour Class

* doskonała/ excellent(Ch.PL.SK. Mł.Ch.PL.SK.) GULIETTA von Schreck
2008-07-11 PKR II-97354 946/XLI/08 096U O: SHAKESPEARE Nostrum M: BELLISIMA von Schreck
hod.Urszula Szrek Wł: Justyna Niestrój, Polska

* nieobecna /absent(Ch.PL.Mł.Ch.PL.)  JULKA Ewenement
2005-07-03 PKR II-86027 23150/VII/05 466R O: UGOLINO van de Hazenberg M: TOLA Ewenement
hod.Iwona Magdziarska Wł: Iwona Magdziarska , Polska




KONKURENCJE HODOWLANE

Najlepsza Hodowla

* 1 miejsce  Perła Roztocza

* 2 miejsce  Nostrum FCI

* 3 miejsce  Houwaert's

* 4 miejsce  von Schreck


Najlepsza Para Hodowlana

* 1 miejsce *
   Nikink-Var-Hard IMAGINE &   AMANDA Marsowa Mina  ( hodowla Marsowa Mina)

* 2 miejsce *
 Houwaert's DENZEL ROQUE &  Houwaert's MAGIC  (hodowla Houwaert's)

* 3 miejsce *
 Houwaert's DENZEL PAICO &   Houwaert's DENZEL PRISCILLA  (hodowla Houwaert's)

* 4 miejsce *
 Houwaert's DENZEL QUIBUS &  Houwaert's DENZEL QUENNY  (hodowla Houwaert's)



* * * * * * * * * * * *