MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH
INTERNATIONAL DOG SHOW (CACIB) - 20.11.2011

sędzia: Pogodina Viktoryia

Wyniki:
Zwycięzca Rasy BOB, 2 BOG II - CAPPUCINO Nostrum
CACIB pies - HASHISH von Jess Box
res. CACIB pies - ZUCCHERO Nostrum
CACIB suka - CAPPUCINO Nostrum
res. CACIB suka - Leopolis Karaim PORTA ALBA CHIARA
Naj.Junior - ALLEGRA Perła Roztocza
Zw.Młodzieży pies - Nikink-Var Hard IMAGINE
Zw.Młodzieży suka - ALLEGRA Perła Roztocza
Naj.Szczenię w Rasie - PORTO ALEGRE Gratia
Naj.Baby w Rasie - BALBINKA Głogosia
Naj.Weteran w Rasie - CATIA Memorandum

CACIB Kielce 2011- album J.Niestrój




Psy pręgowane

klasa baby:
BRUTUS Perła Roztocza - wo 1

klasa szczeniąt:
PORTO ALEGRE Gratia - wo 1, Naj. Szczenię

klasa młodzieży:
ARAMIS Perła Roztocza - dosk. 1
APARTHOS Inferno - dosk. 2

klasa pośrednia:
HASHISH von Jess Box - 1 dosk, CWC, CACIB
BIG SHOT Benignus - dosk. 2

klasa otwarta:
ASTERIX Perła Roztocza - dosk. 1, CWC
FAZZY FADO Rekinicha - bdb 2
JIM BEAM Excetra - absent

Suki pręgowane

klasa baby:
BALBINKA Głogosia FCI - wo. 1, Naj. Baby
BARBIE Perła Roztocza - wo. 2

klasa szczeniąt:
GITANE du Cinquieme Dome - wo. 1

klasa młodzieży:
ALLEGRA PERŁA ROZTOCZA - dosk. 1, Zw. Mł., Naj. Junior
HONORATA Inwazja Mocy - dosk. 2
ZIVA Głogosia FCI - dosk. 3
RAKIJA Nostris Canis - dosk. 4
ABRACADABRA AVINION Rekinicha - dosk.
ALASKA Box Gang - dosk.
JATORA LIDER - absent

klasa pośrednia:
CAPPUCCINO Nostrum - dosk. 1, CWC, CACIB, BOB

klasa otwarta:
MOJITO-MEGGI Głogosia FCI - dosk. 1, CWC
ARIELLE Perła Roztocza - dosk. 2
MONTANA Armida - dosk. 3
BIG FISH Benignus - dosk. 4

klasa użytkowa:
Leopolis Karaim PORTA ALBA CHIARA - dosk. 1, CWC, Res. CACIB
VERVEINE-LA-SORCIERE Inferno - dosk. 2

klasa championów:
GULIETTA von Schreck - dosk. 1, CWC

Psy żółte

klasa młodzieży:
Nikink-Var-Hard IMAGINE - dosk. 1, Zw. Mł.
FERNANDO Box-Star - absent

klasa pośrednia:
ARES VON MANITOY - dosk. 1, CWC
Bijou Box BENTLEY - absent

klasa otwarta:
SIR PARSIFAL Box-Star - dosk. 1, CWC
BOTTICELLI Nostrum - absent

klasa championów:
ZUCCHERO Nostrum - dosk. 1, CWC, Res. CACIB
Von Ellinghaus Q - dosk. 2


Suki żółte:

klasa szczeniąt:
KONTRABANDA Excetra - ob. 1
KAMELIA Excetra - ob. 2

klasa młodzieży:
FLORA Kierskie Ustronie - dosk. 1
ANASSA INFERNO - bdb. 2

klasa pośrednia:
HEROINE von Jess Box - dosk. 1, CWC

klasa otwarta:
AGAPI Morceau de Roi FCI - bdb. 1

klasa championów:
AMANDA Marsowa Mina - dosk. 1, CWC
QLINE Von Ellinghaus - dosk. 2
FRIDA Memorandum FCI - dosk. 3

klasa weteranów:
CATIA Memorandum FCI - dosk. 1, Naj. Weteran


za: Forum Boksery