Klubowa Wystawa Bokserów - Wrocław, 02.09.2007


Obsada sędziowska / Judges:

 

Roland Bebber (Niemcy) – żółte psy/yellow males

Alex Palacin (Hiszpania) – pręgowane psy/brindle males

Miloslav Autersky (Czechy) – żółte suki/yellow females

Gertrude Neswadba (Austria) – pręgowane suki/brindle females

 

Wyniki:

Zwycięstwo Rasy

BOREAS di Casa Diocletiano

Najlepszy Pies

BOREAS di Casa Diocletiano

Najlepsza Suka

ERIKA de Covalana

Zwycięstwo Klubu, Najlepszy Pies Pręgowany

BOREAS di Casa Diocletiano

Zwycięstwo Klubu, Najlepsza Suka Pręgowana

ERIKA de Covalana

Zwycięstwo Klubu, Najlepszy Pies Żółty

DAKOTA

Zwycięstwo Klubu, Najlepsza Suka Żółta

Jedna na Milion DEVA 

   

Najlepszy Junior

RANDY del Ducato di Parma

Młodzieżowe Zwycięstwo Klubu - Pies Pręgowany

RANDY del Ducato di Parma

Młodzieżowe Zwycięstwo Klubu - Suka Pręgowana

Sikili MAGA

Młodzieżowe Zwycięstwo Klubu - Pies Żółty

GUESS di Casa Vernice

Młodzieżowe Zwycięstwo Klubu - Suka Żółta

DANIELLA von Schrek

Najlepsze Baby, Najlepsze Szczenię

YE-YE d'Esglai

   

Najlepszy Pies Użytkowy

GARIBALDI Nostrum FCI

Najlepsza Suka Użytkowa

LUCIA z Ringu

Najlepszy Weteran

UGOLINO v.d. Hazenberg

   

Najlepsza Hodowa

Jedna na Milion

Najlepsza Para Hodowlana

PAGANINI Nostrum i AMANDA Marsowa Mina

Najlepszy Reproduktor

DAKOTA

 

PSY ŻÓŁTE
sędzia: Roland Bebber (Niemcy) - 33 psy


Klasa szczeniąt
W.O. 1 - LAMBORGHINI Nostrum

W.O. 2 - LACOSTE Nostrum


Klasa młodzieży
Dosk.1 - JEFFERSON Moravia BOX
Dosk.2 - AL CAPONE Koniec Kłopotów

Klasa młodych psów
Dosk.1 - GUESS di Casa Vernice - MŁODZIEŻOWY ZWYCIĘZCA KLUBU

Dosk.2 - HANNIBAL Optima Grata

PLATON Sad Nocnych Gwiazd
DIOFEBO v. Schrek
BORIS du Val d'Europe - absent

Klasa użytkowa
Dosk.1 - AVANTI Nostrum

Dosk.2 - Elmonte's CHIANTI
CARLINO Fender EDDA - absent

Klasa otwarta
Dosk.1 - GEO Boxer del Euro

Dosk.2 - IGNACY Ewenement
Dosk.3 - Jedna na Milion BORN TO WIN

Dosk.4 - CERUTTI Kierskie Ustronie

Dosk. - Jedna na Milion FAREL

Dosk. - Almadinaks TERTSET
BEST Lech Box
NIKODEM Kierskie Ustronie
AVATAR Barbastellus - absent

Klasa championów
Dosk. 1 - DAKOTA - ZWYCIĘZCA KLUBU

Dosk.2 - NESTOR v.d.Akazienbrucke
Dosk.3 - LUCIPHER z Ringu
Dosk.4 - ORLANDO Spółka z Krzywego Koła


Klasa honorowa
Dosk.1 - PAGANINI Nostrum

AMADEUSZ von Schrek
WOJTEK Ewenement
YEKE v. Sapho's Hoeve

Klasa weteranów
Dosk.1 - UGOLINO v.d. Hazenberg - NAJLEPSZY WETERAN
Dosk.2 - DIUK Meritum

PSY PRĘGOWANE
sędzia: Alex Palacin (Hiszpania) - 33 psy


Klasa baby
W.O.1 - ZODIACO d'Esglai

Klasa szczeniąt
W.O 1 - Elmonte's SANTA FE

W.O 2 - GREGOR Fan Optica State
W.O 3 - MAESTRO PLEASE Box-Star
W.O 4 - EDOR Memorandum


Klasa młodzieży
Dosk.1 - DONATELLO Polonia Box

Dosk.2 - ESKOBAR JAGGER NAUT Sanvita

Klasa młodych psów
Dosk.1 - RANDY del Ducato di Parma - MŁODZIEŻ. ZWYCIĘZCA KLUBU + BEST JUNIOR

Dosk.2 - ASTUR v.d. Martinshohe

Dosk.3 - GIBERNAU di Casa Vernice
Dosk.4 - HARNETT Optima Grata

EMPIR Lider
CYPRYS z Trybulca
HIRAM Optima Grata - absent

Klasa otwarta
Dosk.1 - DOMAN Lider

Dosk.2 - AKIRO Exkalibur
 
Quartirolo LORENZ - absent
LUIS Ewenement
 
Klasa użytkowa
Dosk.1 - BOREAS di Casa Diocletiano - ZWYCIĘZCA KLUBU + BOB

Dosk.2 - QUIJOTE d'Esglai
Dosk.3 - ESSAU Fan Optica State
Dosk.4 - DA VINCI Moravia Box
KORUND z Krainy Szczęścia

Klasa championów
Dosk.1 - GARIBALDI Nostrum

Dosk.2 - SHAKESPEARE Nostrum

Dosk.3 - ZULUZ Koniec Kłopotów

Dosk.4 - CARLINO Memorandum

Dosk. - GRAPPA Głogosia
Dosk. - Jedna na Milion ENZO


Klasa honorowa
CABERNETT Box-Star
CALVADOS Box-Star
RAMAZOTTI Sanvita

Klasa weteranów
MONTI Moravia Box

SUKI ŻÓŁTE
sędzia: Milosłav Autersky (Czechy) - 41 suk


Klasa baby
W.O. 1 - YE-YE d'Esglai - NAJLEPSZE BABY

COSIMA v.Hause Bresicke
Tsimmersbudy DASZA

Klasa szczeniąt
W.O.1 - EMPERATRIZ DE LAS Maumbua

W.O.2 - LAVAZZA Nostrum
W.O 3 - ALLEGRA Marsowa Mina
W.O 4 - AMANDA Marsowa Mina


Klasa młodzieży
Dosk.1 - JOLIE Madison's

Klasa młodych suk
Dosk.1 - DANIELLA von Schrek - MŁODZIEŻOWE ZWYCIĘZCA KLUBU

Dosk.2 - Jedna na Milion GOLDIE

Dosk.3 - BELLAMORA Congo Nigrans

Dosk.4 - CASANDRA Asmodar
ESTRELLA v. Ostenmeer
INDIA di Casa Vernice - absent
ONLY MINE Yakuza-Gdy
PSOTKA Sad Nocnych Gwiazd
QUALITY v.d. Akacienbrucke

Klasa otwarta
Dosk.1 - Jedna na Milion DEVA - ZWYCIĘZCA KLUBU

Dosk.2 - Jedna na Milion FAMA
Dosk.3 - MARIA ANTUANETTA PRIMA Tsimmersbudy
Dosk.4 - VERONIQUE Alfa-Hara

Dosk. - Jedna na Milion FLEUR

DESDEMONA z Wielkiej Sowy
JA PUMA Meritum - absent
JANKA Ewenement
MHADI MESUA Spółka z Krzywego Koła
ALMADINAKS CHERUTA

Klasa użytkowa
Dosk.1 - LUCIA z Ringu - NAJPIĘKNIEJSZA SUKA UŻYTKOWA

Dosk.2 - SUGARBUSH Nostrum

Dosk.3 - NORA di Soragna
Brait's FLASH OF THE NIGHT - absent

Klasa championów
Dosk.1 - Jedna na Milion AALIYAH

Dosk.2 - LUISA Optima Grata
3 - DAMIANA Moravia Box
Bdb.4 - CATIA Memorandum

ZULA Lider
KOMETA Klan Kamironu - absent
NIKITA Benignus - absent

Klasa honorowa
Dosk.1 - TAMII Eskurial


Klasa weteranów
Dosk.1 - CRISTINE Miramar-Box

CLAUDIA Optima Grata - absent

SUKI PRĘGOWANE
sędzia: Gertrude Neswadba (Austria) - 37 suk

Klasa baby
Ettmar'g LERUA

Klasa szczeniąt
W.O.1 - GUCCI Fan Optica State
W.O.2 - Aine Vort'is TORINUE
W.O.3 - MILLE VIOLINI Box-Star

W.O.4 - ESMERALDA DE LAS Maumbua

Klasa młodzieży
Dosk.1 - SHARON del Ducato di Parma

Dosk.2 - SIBILLA di Soragna

Dosk.3 - JACQUELINE Madison's
Dosk.4 - JESSY Madison's

Klasa młodych suk
Dosk.1 - Sikili MAGA - MŁODZIEŻOWY ZWYCIĘZCA KLUBU

Dosk.2 - Rus La Fler ARRIVA ARRIVA
Dosk.3 - PIOTRUSIA Głogosia

Dosk.4 - ON MOR TIME Yakuza-Gdy
ELEGIA Lider


klasa otwarta
Dosk.1 - ERIKA de Covalana - ZWYCIĘZCA KLUBU

Dosk.2 - ANAVA MARIHUANNA Box-Star

Dosk.3 - EYE'S Fan Optica State
Dosk.4 - BELLAMORA v.Hause Bresicke
FOREVER Sanvita
JASMIN Josza
PRINCESSA Nostris Canis
Bdb. - TARTINKA BLUES Głogosia

UTOPIA Exkalibur


Klasa użytkowa
Dosk. 1 - DEMONIA Inferno

Bdb - BALI Elendir


Klasa championów
Dosk.1 - TORTILLA SWEET Głogosia

Dosk. 2 - ZORZA Exkalibur

Dosk.3 - TIGRA Głogosia

Dosk.4 - UMA Castillo Silvestri

EX OF SPACE Kett Box - absent
JULKA Ewenement - absent
ZUZIA Ewenement - absent

Klasa honorowa
CHABLIS Box-Star
CHAMPAGNE Box-Star

Klasa weteranów
STEFANIA Ewenement - oceniana poza konkurencją

TOLA Ewenement - absent
ULA Ewenement - absent

 

Galeria:

       

wyniki: http://www.bokserkowo.pl/
zdjęcia: Andrzej Stępiński, Ewa Wośkowiak