NASI ZA GRANICĄ

Prosimy o nadsyłanie informacji o sukcesach swoich psów na zagranicznych ringach - do wyników proszę dołączać: datę wystawy, kraj, sędziego, nazwisko właściciela psa

 
 
................2007 rok................

2007 rok
 

KRAJNE

środkowoeuropejska wystawa bokserów

(Słowacja)

23.09.2007

TORTILLA SWEET Głogosia (GRAPPA Głogosia - VIRGINIA Optima Grata) - kl.champ., I dosk., BOB, Winner of Champions, Carlo v. Hennigshof Trophy, Centraleuropan Club Winner  (wł. Małgorzata Pawlak)
PIOTRUSIA Głogosia (GRAPPA Głogosia - VIRGINIA Optima Grata) - kl.mł., dosk. (wł. Małgorzata Pawlak)
 


sędzia: suki pręgowane - Imrich Sopko (SK)

 

Jahressieger-zuchtschau in THALHEIM

klubowa wystawa bokserów

(Niemcy)

15.09.2007

PIOTRUSIA Głogosia (GRAPPA Głogosia - VIRGINIA Optima Grata) - kl.mł.suk, I bdb. (wł. Małgorzata Pawlak)





sędzia: suki pręgowane - Beate Spelsberg

 

KECSKEMET

międzynarodowa wystawa psów

(Węgry)

09.09.2007

SHAKESPEARE Nostrum (CLASS de Aikhal - FAMME FATALLE Nostrum) - kl.champ., I dosk., CAC, CACIB, BOB (wł. Joanna Teyssere)
OH LA LA Nostrum (APOLLO von D'High Quick - FAMME FATALLE Nostrum) - kl.champ., I dosk., CAC, CACIB (wł. Joanna Teyssere)


sędzia: Rafael Malo Alcrudo (S)

 

HRADEC NAD MORAVICI

klubowa wystawa bokserów

(Czechy)

01.09.2007

PIOTRUSIA Głogosia (GRAPPA Głogosia - VIRGINIA Optima Grata) - kl.mł.suk, II dosk. (wł. Małgorzata Pawlak)

TIGRA Głogosia (GRAPPA Głogosia - VIRGINIA Optima Grata) - kl.champ., II dosk., r.CAC (wł. Wojtek Gloc)

GRAPPA Głogosia ( ) - kl.ch., 2 dosk., r.CAC (wł. Małgorzata Pawlak)
LEXI LUKOVA Głogosia (QUEROS dei Cavalieri del Monferrato - KARINA von Felix) - kl.mł.suk, dosk. (wł. Marzena Łączyńska)
Jedna na Milion ENZO (VALENTINO Optima Grata - BELLA DONNA Josza) - kl.champ., III, dosk. (wł. Sylwia i Jacek Zimorodzcy)
Jedna na Milion FLEUR (VALENTINO Optima Grata - Jedna na Milion ALLIYAH) - kl.otw., dosk. (wł. Sylwia i Jacek Zimorodzcy)


sędzia: psy - Diego Vitali (I), suki - Alejandro Palacin Cabańos (E)

 

BOJNICE

klubowa wystawa bokserów

(Słowacja)

25.08.2007

Jedna na Milion FAMA (VALENTINO Optima Grata - Jedna na Milion ALLIYAH) - kl.otw., I dosk., Zw,Kl., NPwR, Naj. Suka Żółta (wł. Adam Zawistowski)
Jedna na Milion GOLDIE (VALENTINO Optima Grata - BALLA DONA Josza) - kl.młodych suk., III dosk. (wł. Dariusz Pietruszczak)
HERAKLES Optima Grata (EGO de Joanxichcan - ANTHEA Optima Grata) - kl.mł., II dosk. (wł. Andrzej Rama, hod. Benignus)
MARGOT Benignus
(IMBIR Benignus - FRANCOISE Benignus) - kl.champ., II dosk. (wł. Katarzyna Kuśmierska)
K´SOPRANO FLOYD Fender Edda (LUCKY LUCIANO de Cinco Rosas - JAKUZA z Ringu) - kl.otw., II dosk. (wł. Katarzyna Źółkiewicz)
ALCAPONA Maximum Deus (YUGO della Cadormare - ENITY des Jardins de Passiflore) - kl.młodych suk, II dosk. (wł. Katarzyna Źółkiewicz)


sędzia: Pedro Bispo (P)

 

PALANGA

klubowa wystawa bokserów

(Litwa)

5.08.2007

HERAKLES Optima Grata (EGO de Joanxichcan - ANTHEA Optima Grata) - kl.mł., I dosk., Najlepszy Junior, Mł.Zw.Kl., BOB (wł. Andrzej Rama, hod. Benignus)
Jedna na Milion FAMA
(VALENTINO Optima Grata - Jedna na Milion ALLIYAH) - kl.otw., I dosk., Zw,Kl., NPwR, Naj. Suka Żółta (wł. Adam Zawistowski)
GARIBALDI Nostrum (APOLLO von D'High Quick - FIN DE SIECLE Nostrum) - kl.ch., I dosk., Zw.Kl., NPwR, Naj. Pies Pręgowany (wł. Sylwia i Wiesław Orszulak)

SHAKESPEARE Nostrum (CLASS de Aikhal - FAMME FATALLE Nostrum) - kl.uż., I dosk. (wł. Joanna Teyssere)
SUGARBUSCH Nostrum (CLASS de Aikhal - FAMME FATALLE Nostrum) - kl.champ., I dosk. (wł. Anna Bogucka)
MARGOT Benignus (IMBIR Benignus - FRANCOISE Benignus) - kl.champ., I dosk. (wł. Katarzyna Kuśmierska)
KORUND z Krainy Szczęścia (OMAR dei Centurioni - BEHARIM VIVA LUNA) - kl.uż., II dosk. (wł. Lilianna Bachurzewska)


sędzia: Pedro Bispo (P)

 

PALANGA

międzynarodowa wystawa psów

(Litwa)

4.08.2007

GARIBALDI Nostrum (APOLLO von D'High Quick - FIN DE SIECLE Nostrum) - kl.ch., I dosk., CACIB, BOB (wł. Sylwia i Wiesław Orszulak)

SHAKESPEARE Nostrum (CLASS de Aikhal - FAMME FATALLE Nostrum) - kl.uż., I dosk., CAC (wł. Joanna Teyssere)
SUGARBUSCH Nostrum (CLASS de Aikhal - FAMME FATALLE Nostrum) - kl.champ., I dosk.. CACIB (wł. Anna Bogucka)

sędzia: Jan Gajewski (PL)

 

PALANGA

międzynarodowa wystawa psów

(Litwa)

3.08.2007

GARIBALDI Nostrum (APOLLO von D'High Quick - FIN DE SIECLE Nostrum) - kl.ch., II dosk., res.CACIB (wł. Sylwia i Wiesław Orszulak)

SHAKESPEARE Nostrum (CLASS de Aikhal - FAMME FATALLE Nostrum) - kl.uż., I dosk., CAC (wł. Joanna Teyssere)
SUGARBUSCH Nostrum (CLASS de Aikhal - FAMME FATALLE Nostrum) - kl.champ., IV dosk. (wł. Anna Bogucka)


sędzia: Rade Dakić (SRB)

 

SZOMBATHELY

międzynarodowa wystawa psów

(Węgry)

21.07.2007

SHAKESPEARE Nostrum (CLASS de Aikhal - FAMME FATALLE Nostrum) - kl.uż., I dosk., CAC, CACIB (wł. Joanna Teyssere)
OH LA LA Nostrum (APOLLO von D'High Quick - FAMME FATALLE Nostrum) - kl.champ., I dosk., CAC (wł. Joanna Teyssere)
DANIELLA von Schreck (SHAKESPEARE Nostrum - CISA Sad Nocnych Gwiazd) - kl.mł., I dosk., Zw.Mł. (wł. Urszula Schreck)


sędzia: Pascual Asensi Peinado (S)

 

PRAGA

klubowa wystawa bokserów

(Czechy)

9.06.2007

PIOTRUSIA Głogosia (GRAPPA Głogosia - VIRGINIA Optima Grata) - kl.mł., II dosk. (wł. Małgorzata Pawlak)

TORTILLA SWEET Głogosia (GRAPPA Głogosia - VIRGINIA Optima Grata) - kl.otw., I dosk., CACK, ĆKV (wł. Małgorzata Pawlak)

GRAPPA Głogosia ( ) - kl.champ., I dosk., CACK (wł. Małgorzata Pawlak)

PATRICK Optima Grapa ( ) - kl.champ., I dosk., CACK (wł. Małgorzata Pawlak)
LEXI LUKOVA Głogosia (QUEROS dei Cavalieri del Monferrato - KARINA von Felix) - kl.mł., III dosk. (wł. Marzena Łączyńska)


sędzia: psy - MVDr Olina Petrikova , suki - Imrich Sopko

 

ATIBOX 2007

- Novi Sad

(Serbia)

2-3.06.2007

HERAKLES Optima Grata (EGO de Joanxichcan - ANTHEA Optima Grata) - kl.mł. (9-12), I b.d. (wł. Andrzej Rama, hod. Benignus)
Elmonte's SANTAFE (JACINTO D'Jandilla - Elmonte's ANAIS-ANAIS) - kl.baby, I w.o (wł. Brzeziński Jessica)
Jedna na Milion FAMA (VALENTINO Optima Grata - Jedna na Milion ALLIYAH) - kl.otw., I dosk. (wł. Adam Zawistowski)
Jedna na Milion DELFINA (T'MANN Optima Grata - Jedna na Milion ALLIYAH) - kl.ch., III dosk. (wł. Anna Witosławska, Adam Zawistowski)

GARIBALDI Nostrum (APOLLO von D'High Quick - FIN DE SIECLE Nostrum) - kl.ch., III dosk. (wł. Sylwia i Wiesław Orszulak)
GEO Boxer del Euro
(EBANO Boxer del Euro - ALLURE Boxer del Euro) - kl.otw., III dosk. (wł. Grzegorzewicz Hanna)

AMANDA Marsowa Mina (PAGANINI Nostrum - LOLA Benignus) - kl.baby, IV lok. (wł. Ewa i Janusz Dolińscy)
MARGOT Benignus
(IMBIR Benignus - FRANCOISE Benignus) - kl.ch., dosk. (w pierwszej 6-tce) (wł. Katarzyna Kuśmierska)
ANAVA MARIHUANA  Box Star
(OMAR dei Centurioni - CHAMPAIGNE Box-Star) - kl.otw., dosk. (w pierwszej 6-tce) (wł. Brzeziński Jessica)
SHAKESPEARE Nostrum
(CLASS de Aikhal - FAMME FATALLE Nostrum) - kl.uż., dosk. (wł. Joanna Teyssere)

PAGANINI Nostrum (BENITO del Calle del'Infinito - FIN DE SIECLE Nostrum) - kl.ch., dosk. (wł. E. i J. Dolińscy)    
Jedna na Milion GOLDIE
(VALENTINO Optima Grata - BELLA DONNA Josza) - kl.mł. (12-18), b.d. (wł. Pietruszczak Dariusz)
JEFFERSON Moravia Box
(AGO dell Collle dell Infinito - DAMIANA Moravia Box) - kl.puppy, w.o. (wł. Ewa i Janusz Dilińscy)
Sikili LEVANTE
(ACETO del Verdiano - Sikili DUNIA) - kl.mł. (9-12), ? (wł. Wiśniewski & Schurman & Kowalkowski)
GUESS di Casa Vernice
(OLIVER-JONES von Bispus - DANIELA D'Jandilla) - kl.mł. (9-12), ? (wł. Jandy Halina i Tomasz)


sędziowie: Ivana Ilić (SER), Iwona Magdziarska (PL), Wilfried Nothlich (D), Joao Vasco Pocas (P), Sergey Vanzha (RUS)

 

BRATYSLAVA

międzynarodowa

-Springdaube MVP

(Słowacja)

13.05.2007

SHAKESPEARE Nostrum (CLASS de Aikhal - FAMME FATALLE Nostrum) - kl.champ., I dosk., CAC, res.CACIB (wł. Joanna Teyssere)

 


sędzia: Josef Suster (SLO)

 

Dortmund

VDH-Europasieger-Zuchtschau 2007

(Niemcy)

4-6.05.2007

Jedna na Milion ENZO (VALENTINO Optima Grata - BELLA DONNA Josza) - kl.otw., V4, (dosk.4) (wł. Sylwia i Jacek Zimorodzcy)

Jedna na Milion FAREL (VALENTINO Optima Grata - Jedna na Milion ALLIYAH) - kl.pośr., V3, (dosk.3) (wl. Agnieszka i Marcin Banaszak)

PIOTRUSIA Głogosia (GRAPPA Głogosia - VIRGINIA Optima Grata) - kl.mł., sg3 (bd.3) (wł. Małgorzata Pawlak)
JULKA Ewenement (UGOLINO van de Hazenberg - TOLA Ewenement) - kl.pośred., V4 (dosk.4) (wł. Iwona Magdziarska)


sędzia: psy-Ursula Heidelberg (D), suki-Roland Bebber(D)

 

Szilvasvarad

międzynarodowa

(Węgry)

7-8.04.2007

PIOTRUSIA Głogosia (GRAPPA Głogosia - VIRGINIA Optima Grata) - 1 dosk., HJP, (wł. Małgorzata Pawlak)

TORTILLA SWEET Głogosia (GRAPPA Głogosia - VIRGINIA Optima Grata) - 1 dosk., CAC,CACIB (wł. Małgorzata Pawlak)


sędzia: Josef Suster (SLO)

 

BERLIN

międzynarodowa

(Niemcy)

24.03.2007

Jedna na Milion FLEUR (VALENTINO Optima Grata - Jedna na Milion ALLIYAH) - I dosk. (V1), VDH (wł. Sylwia i Jacek Zimorodzcy)
Jedna na Milion ENZO (VALENTINO Optima Grata - BELLA DONNA Josza) - IV dosk. (V4), (wł. Sylwia i Jacek Zimorodzcy)

Jedna na Milion FAREL (VALENTINO Optima Grata - Jedna na Milion ALLIYAH) - I dosk. (V1), VDH (wl. Agnieszka i Marcin Banaszak)


sędzia: B. Muller (G)

 

WILNO

międzynarodowa

(Litwa)

10.03.2007

Jedna na Milion FAMA (VALENTINO Optima Grata - Jedna na Milion ALLIYAH) - II dosk., res CACIB (wł. Adam Zawistowski)
Jedna na Milion DELFINA (T'MANN Optima Grata - Jedna na Milion ALLIYAH) - I dosk., CAC (wł. Anna Witosławska, Adam Zawistowski)

LEXI LUKOVA Głogosia - w.o. (wł. Marzena Łączyńska)


sędzia: Hans Bierwolf (A)

 

WILNO

międzynarodowa

(Litwa)

11.03.2007

Jedna na Milion FAMA (VALENTINO Optima Grata - Jedna na Milion ALLIYAH) - I dosk., CAC, res CACIB (wł. Adam Zawistowski)
Jedna na Milion DELFINA (T'MANN Optima Grata - Jedna na Milion ALLIYAH) - I dosk., CAC (wł. Anna Witosławska, Adam Zawistowski)

LEXI LUKOVA Głogosia - w.o. (wł. Marzena Łączyńska)


sędzia: Antonio di Lorenzo (I)