NASI ZA GRANICĄ

Prosimy o nadsyłanie informacji o sukcesach swoich psów na zagranicznych ringach - do wyników proszę dołączać: datę wystawy, kraj, sędziego, nazwisko właściciela psa

 
 
................2011 rok................


Jahressieger
Kaiserslautern
(Niemcy)

17-18.09.2011 

ZIVA Głogosia(PIOTRUSIA Głogosia x Bo Rudy v. Jahve)-wł.Małgorzata i Piotr Pawlak - kl.szczeniąt,wielce obiecująca 3/13
PIOTRUSIA Głogosia(VIRGINIA Optima Grata x GRAPPA Głogosia)-wł.Małgorzata i Piotr Pawlak - kl.użytkowa,dosk
ASTERIX Perła Roztocza (Italia Maumbua x Diamant Nordom)-wł.Dariusz Fabiszewski - kl.młodzieży,b. dobra*
FRYDERYK Ewenement (XOFRON v. Alkaios - JULKA Ewenement)-wł.Iwona Magdziarska - kl.pośrednia, dosk 3/ 14
HASHISH von Jess Box (FERRARI de Las Arillas - ANAVA MARIHUANA Box-Star)-wł.Jessica Brzeziński – kl.młodz. –b.dobra* 1/17 + Anw.Dt.J.Ch.VDH
Młodzieżowy Zwycięzca Roku/Jugendjahressieger + BOB

Jahressieger Niemcy 2011 (drugi dzień)  album M.Pawlak ( hod.Głogosia)

sędzia:
Uwe Werner (D): psy pręgowane
Ginette Hufschmid (Sz): psy żółte
Brigitte Muller (D): suki pręgowane
Ralf Brinkmann (D): suki żółte

* ocena b.dobra to najwyższa ocena, jaką może dostac w Niemczech pies w klasie młodzieży
 


Specjalistyczna Bokserów
Mlada Boleslav
(Czechy)

03.09.2011 

ASTERIX Perła Roztocza (Italia Maumbua x Diamant Nordom)-wł.Dariusz Fabiszewski
kl.młodzieży, 3 dosk

sędzia:
Uwe Werner (D)
 


Jahressieger
Vranov nad Topl'ou
(Słowacja)

27.08.2011 

ASTERIX Perła Roztocza (Italia Maumbua x Diamant Nordom)-wł.Dariusz Fabiszewski
kl.młodzieży, 2 dosk

sędzia:
Oliver Erat (A)
 


Specjalistyczna Wystawa Bokserów
Kalletal
(Niemcy)

21.08.2011 

PIOTRUSIA Głogosia (VIRGINIA Optima Grata x GRAPPA Głogosia)-wł.Małgorzata i Piotr Pawlak
kl.championów, 2 dosk + res. Anw.Dt.Ch.VDH
ZIVA Głogosia (PIOTRUSIA Głogosia x Bo Rudy v. Jahve)-wł.Małgorzata i Piotr Pawlak,kl.szczeniąt – w. obiecująca VV 2
HASHISH von Jess Box (FERRARI de Las Arillas - ANAVA MARIHUANA Box-Star)-wł.Jessica Brzeziński – kl.młodz. – 1 dosk + Anw.Dt.J.Ch.VDH
Najl. Junior + BOB

sędzia:
I. Gerwin (D)
R.Bebber (D)
 


Lipsk
CACIB międzynarodowa
(Niemcy)

20.08.2011 

PIOTRUSIA Głogosia (VIRGINIA Optima Grata x GRAPPA Głogosia)-wł.Małgorzata i Piotr Pawlak
kl.championów, 1 dosk + Anw.Dt.Ch.VDH
ZIVA Głogosia (PIOTRUSIA Głogosia x Bo Rudy v. Jahve)-wł.Małgorzata i Piotr Pawlak,kl.szczeniąt – w. obiecująca VV 1

sędzia:R.Bebber (D)
 


Druskienniki- BALTIC WINNER 2011
CACIB międzynarodowa
(Litwa)

06.08.2011 

AISCHA Kierskie Ustronie (GEO Boxer del Euro x COCO CHANEL Kierskie Ustronie)-wł.Marzena Szcześniewska, Andrzej Ciechulski
kl.championów,1 dosk + CAC, Zwycięzca, CACIB, BOB, Baltic Winner 2011

sędzia:
Bas Bosch (B)
 


Druskienniki
CACIB międzynarodowa
(Litwa)

05.08.2011 

AISCHA Kierskie Ustronie (GEO Boxer del Euro x COCO CHANEL Kierskie Ustronie)-wł.Marzena Szcześniewska, Andrzej Ciechulski
kl.championów,1 dosk + CAC, Zwycięzca, CACIB

sędzia:
Marina Patrina (Rus)
 


Rychvald
Specjalna Klubowa Wystawa Bokserów
(Czechy)

06.08.2011 

ASTERIX Perła Roztocza (DIAMANT Nordom - ITALIA Maumbua)-wł.Fabiszewski Dariusz – kl.młodz. – 1 dosk, Zw. Młodzieży
Najlepszy Junior - CKJV


sędzia:
Petr Rehanek(CZ)
 


Split
CAC krajowa
(Chorwacja)

21.07.2011 

HASHISH von Jess Box (FERRARI de Las Arillas - ANAVA MARIHUANA Box-Star)-wł.Jessica Brzeziński – kl.młodz. – 1 dosk, Zw. Młodzieży
Najlepszy Junior - BOB


sędzia:
Rita Kadike Skadina(Lat)
 


Specjalistyczna Wystawa Bokserów
Zschepkau
(Niemcy)

03.07.2011 

HASHISH von Jess Box (FERRARI de Las Arillas - ANAVA MARIHUANA Box-Star)-wł.Jessica Brzeziński – kl.młodz. –1/7 dosk, Zw. Młodzieży
BK.Jg .Anw, Najlepszy Junior – BOB
HEROINE von Jess Box (FERRARI de Las Arillas - ANAVA MARIHUANA Box-Star)-wł.Jessica Brzeziński – kl.młodz. – 1/8 dosk, Zw. Młodzieży
Bk. Jg. Anw

sędzia:
Uwe Werner(D)
Peter Holzhausen (D)
 


Jahressieger
Eyragues
25-26.06.2011
(Francja)

CYRUS de Cantelaudette de Quitterie(XIPHEOS vom Mississipi- TELMA dCdQ) -wł.S,J.Zimorodzcy – kl.championów –doskonała 1
DIAMOND de Cantelaudette de Quitterie(CHIVAS dCdQ- ALMEE dCdQ) -wł.S,J.Zimorodzcy – kl.championów –doskonała 3
Jedna na Milion ENZO(VALENTINO Optima Grata- BELLA DONNA Josza) -wł.S,J.Zimorodzcy – Champion Non Concourant –doskonała

sędziowie: (26.06.2011)
M. Fournier (Fr): psy żółte
M. Morano (I)): psy pręgowane
M. Mélayers (Fr): suki żółte
M. Asensi (E): suki pręgowane

 


Erfurt
CACIB międzynarodowa
(Niemcy)

25.06.2011 

HASHISH von Jess Box (FERRARI de Las Arillas - ANAVA MARIHUANA Box-Star)-wł.Jessica Brzeziński – kl.młodz. – 1 dosk, Zw. Młodzieży, BK.Jg .Anw, Najlepszy Junior - BOB
HEROINE von Jess Box (FERRARI de Las Arillas - ANAVA MARIHUANA Box-Star)-wł.Jessica Brzeziński – kl.młodz. – 1 dosk, Zw. Młodzieży

sędzia:
Rolland Bebber(D)
 


Erfurt
CAC krajowa
(Niemcy)

25.06.2011 

HASHISH von Jess Box (FERRARI de Las Arillas - ANAVA MARIHUANA Box-Star)-wł.Jessica Brzeziński – kl.młodz. – 1 dosk, Zw. Młodzieży, BK.Jg .Anw, Najlepszy Junior
HEROINE von Jess Box (FERRARI de Las Arillas - ANAVA MARIHUANA Box-Star)-wł.Jessica Brzeziński – kl.młodz. – 1 dosk, Zw. Młodzieży, BK. Jg. Anw

sędzia:
Uwe Werner(D)
 

19.06.2011 Polny Kesov
CENTRAL EUROPEAN BOXER SHOW 2011
(Słowacja)

DIAMANT Nordom(GLADIATOR di Casa Vernice- VICTORIA) -wł.A.Bogucka – kl.championów –doskonała 1, Centraleuropean Club vice-Winner
ASTERIX Perła Roztocza(DIAMANT Nordom- ITALIA Maumbua) -wł.D.Fabiszewski – kl.młodzieży –doskonała , Centraleuropean Club Junior vice-Winner
TORTILLA SWEET Głogosia(GRAPPA Głogosia- Virginia Optima Grata) -wł.M.P. Pawlak – kl.użytkowa –doskonała 1, Centraleuropean Club Winner
CAPUCCINO Nostrum(DONDIEGO del Colle dell´Infinito- LAVAZZA Nostrum ) -wł.A.Bogucka – kl.młodzieży – 2 doskonała, Centraleuropean Club Junior vice-Winner
ZIVA Głogosia(PIOTRUSIA Głogosia- Bo Rudy v. Jahve) -wł.M.P. Pawlak – kl.baby – w. obiecująca, Najlepsze Baby CEBS

FRYDERYK Ewenement(XOFRON van Alkaios- JULKA Ewenement) -wł.I.Magdziarska – kl.otwarta –doskonała,
Jedna na Milion RACHELA(JnM JANTAR- JnM FAMA) -wł.A.Zawistowski – kl.młodzieży –doskonała,
Jedna na Milion WENECJA(JnM JANTAR- JnM MERCEDES) -wł.A.Zawistowski – kl.szczeniąt –w. obiecująca 4,
SYBILLA Głogosia(GRAPPA Głogosia- Virginia Optima Grata) -wł.M.P. Pawlak –kl. otwarta – doskonała 1
PIOTRUSIA Głogosia(GRAPPA Głogosia- Virginia Optima Grata) -wł.M.P. Pawlak –kl. championów – doskonała 1
GIULIETTA von Schreck(SHAKESPEARE Nostrum- BELLISIMA von Schreck) -wł.J.Niestrój – championów – doskonała 2
FRANIA Ewenement(XOFRON van Alkaios- JULKA Ewenement) -wł.I.Magdziarska – kl.otwarta –doskonała 3,
ARIADNA(Vanbox EURO- ZHENEVA) -wł.Barbara Lech –kl. otwarta – doskonała 2

Najlepsza hodowla CEBS- GŁOGOSIA -wł.M.P. Pawlak

sędziowie:
Bánkúti József (H): psy żółte
Ana Peréz (E): psy pręgowane
Jaromír Špicera (CZ): suki żółte
Andreja Čučnik (SLO): suki pręgowane

źródło informacji Forum Boksery
źródło informacji Forum BOKSERKOWO

CEBS 2011 Polny Kesov/Słowacja  album M.Pawlak ( hod.Głogosia)

CEBS 2011 Polny Kesov/Słowacja  album J.Niestrój ( hod.Szczyty Szczytów FCI)

 

18.06.2011 Polny Kesov
ANNUAL BOXER CLUB SHOW 2011
(Słowacja)

ZIVA Głogosia(PIOTRUSIA Głogosia- Bo Rudy v. Jahve) -wł.M.P. Pawlak – kl.baby – w. obiecująca, Najlepsze Baby Klubu
SYBILLA Głogosia(GRAPPA Głogosia- Virginia Optima Grata) -wł.M.P. Pawlak –kl. otwarta – bardzo dobra
TORTILLA SWEET Głogosia(GRAPPA Głogosia- Virginia Optima Grata) -wł.M.P. Pawlak – kl.użytkowa –doskonała 1, CAC, Club Winner
PIOTRUSIA Głogosia(GRAPPA Głogosia- Virginia Optima Grata) -wł.M.P. Pawlak –kl. championów – doskonała 1, CAC
ASTERIX Perła Roztocza(DIAMANT Nordom- ITALIA Maumbua)-wł.D.Fabiszewski – kl.młodzieży – 3 doskonała

Najlepsza hodowla- GŁOGOSIA-wł.M.P. Pawlak

sędzia:
Jozsef Bankuti(Węgry)

źródło informacji Forum BOKSERKOWO

Jahressieger Słowacja 2011/Polny Kesov  album M.Pawlak ( hodowla Głogosia)


Specjalistyczna Wystawa Bokserów
Velbert
(Niemcy)

12.06.2011 

HASHISH von Jess Box (FERRARI de Las Arillas - ANAVA MARIHUANA Box-Star)-wł.Jessica Brzeziński – 1 dosk, Zw. Młodzieży, BK.Jg .Anw, Najlepszy Junior –BOB

sędzia:
Uwe Werner (D)
 

Klubowa Wystawa Velká Bystřice
(Czechy)

11.06.2011 

ASTERIX Perła Roztocza(DIAMANT Nordom- ITALIA Maumbua)-wł.D.Fabiszewski – kl.młodzieży – 1 doskonała, CKJV

sędzia:
Lubomir Pernis (SK)

Wyniki wystawy Klubowej w Velká Bystřice
 


Jahressieger
Holandia
(Holandia)

11.06.2011 

HASHISH von Jess Box (FERRARI de Las Arillas - ANAVA MARIHUANA Box-Star)-wł.Jessica Brzeziński – 1 dosk, Jahresjugendsieger,
Młodzieżowy Zw. Klubu Holandii, Najlepszy Junior

sędzia:
.....
 


Jahressieger
Zagreb
(Chorwacja)

04.06.2011 

HASHISH von Jess Box (FERRARI de Las Arillas - ANAVA MARIHUANA Box-Star)-wł.Jessica Brzeziński – 1 /5 dosk, Jahresjugendsieger
Młodzieżowy Zw. Klubu Chorwacji, Najlepszy Junior + BOB

sędzia:
.....
 


ATIBOX
Światowa Wystawa Bokserów
Wenecja
(Włochy)

29.05.2011 

HASHISH von Jess Box (FERRARI de Las Arillas - ANAVA MARIHUANA Box-Star)-wł.Jessica Brzeziński – kl.młodz. –1 dosk/34

sędzia:
Bozhidar Velikov - psy pręgowane, klasa młodzieży
 

Celle
Specjalistyczna Wystawa Bokserów
(Niemcy)

15.05.2011 

HASHISH von Jess Box (FERRARI de Las Arillas - ANAVA MARIHUANA Box-Star)-wł.Jessica Brzeziński – kl.młodz. –1 dosk, Zw. Młodzieży
BK.Jg .Anw, Najlepszy Junior – BOB

sędzia:
Inge Gerwin(D)
 

ÖBK Jahressieger Wien (CACA) LG Wien
(Austria)

15.05.2011 

ZIVA Głogosia(BO RUDY von Jahwe - PIOTRUSIA Głogosia)-wł.M.P.Pawlak – kl.baby – Vielversprechend 1
PIOTRUSIA Głogosia(GRAPPA Głogosia - VIRGINIA Optima Grata)-wł.M.P.Pawlak – kl.champion - Vorzüglich 1, CACA
TORTILLA SWEET Głogosia(GRAPPA Głogosia - VIRGINIA Optima Grata)-wł.M.P.Pawlak – kl.użytkowa -Vorzüglich 1, CACA, Österr. Jahressiegerin 2011

sędzia:
Oliver Erat (A) - psy
Andreja Cucnik (SLO) - suki
 


Dortmund Europejska
(Niemcy)

08.05.2011 

HASHISH von Jess Box (FERRARI de Las Arillas - ANAVA MARIHUANA Box-Star)-wł.Jessica Brzeziński – kl.młodz. –1/9 dosk, Młodzieżowy Zwycięzca Europy, BK.Jg .Anw, Najlepszy Junior –BOB
HEROINE von Jess Box (FERRARI de Las Arillas - ANAVA MARIHUANA Box-Star)-wł.Jessica Brzeziński – kl.młodz. – 1/10 dosk, Mlodzieżowy Zwyciezca Europy

sędzia:
Rolland Bebber(D)
Peter Holzhausen (D)
 

Schorndorf
Specjalistyczna Wystawa Bokserów
(Niemcy)

25.04.2011 

HASHISH von Jess Box (FERRARI de Las Arillas - ANAVA MARIHUANA Box-Star)-wł.Jessica Brzeziński – kl.młodz. –1/10 dosk, Zw. Młodzieży,
BK.Jg .Anw, Najlepszy Junior – BOB
HEROINE von Jess Box (FERRARI de Las Arillas - ANAVA MARIHUANA Box-Star)-wł.Jessica Brzeziński – kl.młodz. –1/9 dosk, Zw. Młodzieży,
BK.Jg .Anw

sędzia:
Rolland Bebber(D) - psy
Beate Spelsberg (D) - suki