NASI ZA GRANICĄ

Prosimy o nadsyłanie informacji o sukcesach swoich psów na zagranicznych ringach - do wyników proszę dołączać: datę wystawy, kraj, sędziego, nazwisko właściciela psa

 
 
................2012 rok................


Milano
CACIB
(Włochy)

14-15.01.2012 

HASHISH von Jess Box (FERRARI de Las Arillas - ANAVA MARIHUANA Box-Star)-wł.Jessica Brzeziński
– kl.pośrednia – 1 dosk, CAC, BOS, CACIB + BOB



sędzia:
Uwe Werner (Niemcy)
 


Norynberga
CACIB
(Niemcy)

14-15.01.2012 

FERDYNAND Ewenement (XOFRON v. Alkaios - JULKA Ewenement)-wł.Katarzyna Michalska
– kl.otwarta– 1 dosk, An.Dt.Ch.VDH



sędzia:
Beate Jodl (Niemcy)
 


Krenice
Klubowa Bokserów
(Czechy)

19.05.2012 

ABACJA Bokser Krzepi (ORRY z Ringu - PARTITA Benignus)-wł.Anna Górecka-Nowak
– kl.championów– 1 dosk,CACK, CKJV, CKV



sędzia:
Miroslav Roskota (Czechy)
 


Litomerice
CACIB
(Czechy)

26-27.05.2012 

SIR DAGONET Box- Star (VALENTINO Optima Grata - CHABLIS Box- Star) - wł. Teresa Kiszkurno
– kl.championów– 1 dosk,CAC



sędzia:
Miroslav Roskota (Czechy)
 


Nitra
CACIB
GRAND PRIX SLOVAKIA
(Słowacja)

09.06.2012 

SIR DAGONET Box- Star (VALENTINO Optima Grata - CHABLIS Box- Star) - wł. Teresa Kiszkurno
– kl.championów– 2 dosk



sędzia:
Lubomir Pernis (SK)
 


Nitra
CACIB
DERBY WINER SHOW
(Słowacja)

10.06.2012 

SIR DAGONET Box- Star (VALENTINO Optima Grata - CHABLIS Box- Star) - wł. Teresa Kiszkurno
– kl.championów– 2 dosk



sędzia:
Jozef Suster (SK)
 


Mlada Boleslav
CAC
(Czechy)

14-15.07.2012 

SIR DAGONET Box- Star (VALENTINO Optima Grata - CHABLIS Box- Star) - wł. Teresa Kiszkurno
– kl.championów– 1 dosk, CAC



sędzia:
Anna Chlebek (PL)
 


Varna
CACIB
(Bułgaria)

16.07.2012 

ZIVA Głogosia(PIOTRUSIA Głogosia x Bo Rudy v. Jahve)-wł.Małgorzata i Piotr Pawlak
– kl.pośrednia– 1 dosk, CAC,r.CACIB



sędzia:
Georgi Hristozov (BG)
 


Cyprus I
CAC
(Bułgaria)

17.07.2012 

ZIVA Głogosia(PIOTRUSIA Głogosia x Bo Rudy v. Jahve)-wł.Małgorzata i Piotr Pawlak
– kl.pośrednia– 1 dosk, CAC,



sędzia:
Stefan Popov (BG)
 


Cyprus II
CAC
(Bułgaria)

17.07.2012 

ZIVA Głogosia(PIOTRUSIA Głogosia x Bo Rudy v. Jahve)-wł.Małgorzata i Piotr Pawlak
– kl.pośrednia– 1 dosk, CAC,



sędzia:
Rita Kadike Skadina (LV)
 


Bułgaria
CACIB Cruft's qualification
(Bułgaria)

19.07.2012 

ZIVA Głogosia(PIOTRUSIA Głogosia x Bo Rudy v. Jahve)-wł.Małgorzata i Piotr Pawlak
– kl.pośrednia– 1 dosk, CAC, r.CACIB



sędzia:
Rafael Malo Alcrudo (ES)
 


Turkey I
CAC
(Bułgaria)

20.07.2012 

ZIVA Głogosia(PIOTRUSIA Głogosia x Bo Rudy v. Jahve)-wł.Małgorzata i Piotr Pawlak
– kl.pośrednia– 1 dosk, CAC, BOB



sędzia:
Zaza Omarov (GEO)
 


Turkey II
CAC
(Bułgaria)

20.07.2012 

ZIVA Głogosia(PIOTRUSIA Głogosia x Bo Rudy v. Jahve)-wł.Małgorzata i Piotr Pawlak
– kl.pośrednia– 1 dosk, CAC,



sędzia:
Antoan Hlebarov (BG)
 


Ukraine I
CAC
(Bułgaria)

21.07.2012 

ZIVA Głogosia(PIOTRUSIA Głogosia x Bo Rudy v. Jahve)-wł.Małgorzata i Piotr Pawlak
– kl.pośrednia– 1 dosk, CAC, BOB



sędzia:
Vitalij Khizhnyak (UKR)
 


Ukraine II
CAC
(Bułgaria)

21.07.2012 

ZIVA Głogosia(PIOTRUSIA Głogosia x Bo Rudy v. Jahve)-wł.Małgorzata i Piotr Pawlak
– kl.pośrednia– 1 dosk,CAC,BOB



sędzia:
Luis Manuel Calado Catalan(PT)
 


Lipsk
CACIB
(Niemcy)

18.08.2012 

ZIVA Głogosia(PIOTRUSIA Głogosia x Bo Rudy v. Jahve)-wł.Małgorzata i Piotr Pawlak
– kl.pośrednia– 2 dosk, res.Anw.Dt.Ch.VDH



sędzia:
U.Werner(D)
 


Kalletal
Specjalistyczna bokserów
(Niemcy)

19.08.2012 

ZIVA Głogosia(PIOTRUSIA Głogosia x Bo Rudy v. Jahve)-wł.Małgorzata i Piotr Pawlak
– kl.championów – 1 dosk, Anw.Dt.Ch.VDH
GRAPPA Głogosia(KARINA v. Felix x NORTON dei Roeri)-wł.Małgorzata i Piotr Pawlak
– kl.weteranów – 1 dosk, Anw.Dt.Ch.VDH



sędzia:
I.Magdziarska (Pl)-psy, U.Werner(D)- suki,
 


Hlucin
Klubowa Bokserów
(Czechy)

25.08.2012 

ABACJA Bokser Krzepi (ORRY z Ringu - PARTITA Benignus)-wł.Anna Górecka-Nowak
– kl.championów– 1 dosk,CACK
ZIVA Głogosia(PIOTRUSIA Głogosia x Bo Rudy v. Jahve)-wł.Małgorzata i Piotr Pawlak
– kl.championów – 1 dosk, CACK, ČKV

sędzia:
Jozef Suster (SK)
 


Jistebnice - Javorová skála
JSZ - výroční speciální
výstava
(Czechy)

01.09.2012 

ZIVA Głogosia(Piotrusia Głogosia x Bo Rudy v. Jahve)-wł.Małgorzata i Piotr Pawlak
– kl.pośrednia – 1 dosk,CAC


sędzia:
Boros Dijevi Daniel(SRB)-psy, Ing. Radim Fiala(CZ)- suki,
Maria Müllerová (CZ)-baby, szczenięta, weterani
 


Wiedeń
Jahressieger
(Austria)

09.09.2012 

ZIVA Głogosia(Piotrusia Głogosia x Bo Rudy v. Jahve)-wł.Małgorzata i Piotr Pawlak
– kl.championów – 1 dosk,CACA
TORTILLA SWEET Głogosia(Virginia Optima Grata x Grappa Głogosia)-wł.Małgorzata i Piotr Pawlak– kl.użytkowa– 4 dosk

sędzia:
Prof. Dr. M. Lucic(SRB)-psy, Winfried Bonn (A)- suki,
 


Niemcy
Jahressieger
(Niemcy)

15/16.09.2012 

ZIVA Głogosia(Piotrusia Głogosia x Bo Rudy v. Jahve)-wł.M.Pawlak,P.Pawlak,F.Kokna
– kl.otwarta – 1 dosk,Anw.Dt.Ch.VDH +Goldene Klubmedaille
PIOTRUSIA Głogosia(Virginia Optima Grata x Grappa Głogosia)-wł.Małgorzata i Piotr Pawlak– kl.użytkowa– dosk

sędzia:
Holzhausen(D),Dr.Lucic(SRB),Pasentin(D),Fiechter(D) .
 


Hukvaldy
Klubowa Bokserów- BK CR/UP Ostrava
(Czechy)

22.09.2012 

ABACJA Bokser Krzepi (ORRY z Ringu - PARTITA Benignus)-wł.Anna Górecka-Nowak
– kl.championów– 1 dosk,CAC,



sędzia:
Iwona Magdziarska (PL)
 


Brno
CAC
(Czechy)

29-30.09.2012 

SIR DAGONET Box- Star (VALENTINO Optima Grata - CHABLIS Box- Star) - wł. Teresa Kiszkurno
– kl.championów– 1 dosk,CAC



sędzia:
Antonin Karban (Czechy)
 


Tulln
Bundessieger
(Austria)

30.09.2012 

ZIVA Głogosia(Piotrusia Głogosia x Bo Rudy v. Jahve)-wł.M.Pawlak,P.Pawlak,F.Kokna
– kl.championów – 1 dosk,CACA,CACIB, BOB,Bundessiegerin Austria

sędzia:
Andreja Ćućnik (SLO) .